MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 30
E-POSTAdestek[@]dellservisi.com.tr
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ9:00 - 18:00
ARIZA TESPİT FORMU

Veritabanı Hizmetleri ; Veri tabanı yönetim sistemleri günümüzde önemli bir yere sahiptir. Elektronik ortamda bilgilerin saklanması ve istenilen zaman içerisinde hızlı bir şekilde çağrılmasıdır.  Günümüzde hemen hemen herkes bir veritabanı hizmetleri ve yönetim sistemi kullanmaktadır. Kurumlar titizlik ile bir araştırma yapmaktadır. Kaliteli ve sıfır hata garantisi veren bir program seçmektedirler. Ve anlaşma yaptıkları firma ile uygulama eğitimi verilmesini isterler. Resmi kurumlar ve özel kurumlar için önemli bir yere sahiptir.

Sıkıntı yaşadıkları dönemlerde hızlı ve etkili bir şekilde hizmet almak isterler. Veri tabanı yönetiminin faydalarından bahsedeceğim olursak; veri tekrarlar ortadan kaldırılır. Bellek alanı israfı önlenir. Dosyalara çeşitli program dilleri ile destekleyebiliriz. Örneğin; Hastane otomasyonu olan Meddatadan bahsetmek istiyorum. Gelen hastaların kayıtlarının sistemli bir şekilde kayıt altına alınması ve gerektiği zaman ikinci kez gelen bir hastayı kolaylıkla bulan bir programdır.

Çok kaliteli bir hizmet anlayışı olduğu için çoğu hastaneler Meddata programını kullanmaktadır. Bilgi işlemciler ile sürekli irtibat halinde olmaları, çözüm odaklı çalışmaları, güncellemeler yapmaları, personellere eğitim vermeleri yani anlaşma yaptıkları kurumları yakından takip etmeleri kaliteli bir hizmet anlayışı içinde olduklarının göstergesidir.

Yukarda da bahsettiğimiz gibi veritabanı hizmeti hayatımızda vazgeçilmez bir yere sahiptir. Seçim yaparken de müşteri odaklı, organizasyonlu, kalite yönetimi anlayışı içerisinde olmalıdır. Bilgilerin saklanması ve gerektiği zaman hızlı bir şekilde ulaşılması işlerimizi daha hızlı, güvenilir şekilde yapmamızı sağlar. Buradan da anlamış oluyoruz ki ; kaliteli ,sistemli ,müşteri odaklı olması programcı için önemli bir yere sahiptir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU
Call Now Button