MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 30
E-POSTAdestek[@]dellservisi.com.tr
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ9:00 - 18:00
ARIZA TESPİT FORMU

Projeksiyon Onarım ; Projeksiyon günümüzde pek çok alanında hayatımızda yer almaktadır. Peki nedir projeksiyon? Projeksiyon birden fazla içinde bulunan lens yani lamba ile projeksiyon beyaz perdesine görüntüleri yansıtmasını yapan cihazdır. Teknoloji cihazı olan bu projeksiyon cihazı da yeri geldi mi arıza yapabilmektedir. Bu da projeksiyon onarım gerektirir. Ağırlıkla gelen arıza görüntülerin yansımasını sağlayan lambalardır. Projeksiyonun içinde bulunan lambalar genellikle 2000 ile 4000 saat arası kullanımı vardır.

Tabi bu süre uzayabilmektedir. Lambanın patlaması, lamba değişimi veya ışımanın azalması değişim yapılır. Şunu unutmamak gerek bu projeksiyon cihazları kullanıldığı yer ve kullanıldığı saate göre tozlanır, kirlenir. Aşırı olan tozlanma ya da ortamda sigara içiliyorsa, LCD prizmaların içine kadar nikotinin gitmesiyle bile olur. Bundan dolay önemli olan filtrelerin aşırı tozlanması ile hava sirkülasyonu yapamayan projeksiyon cihazı lambayı çabuk patlatma sebebidir. Aşırı tozlanma, hem cihazın hem de lambanın ömrünü azaltmaktadır. Projeksiyon cihazınızın daha uzun ömürlü ve performanslı kullanılabilmesi için en az 6 ayda bir genel bakımının yaptırılması gerekir.

Projeksiyon cihazı genelde lamba değişimi, besleme kart onarımı, DLP kontrol kart onarımı veya komple değişimi, lens temizliği ve değişimi, sistem kontrol fanlarının değişimi, genel bakım ve toz temizliği gibi arızaları firmamız tarafından itina ile yapılır. Projeksiyon onarım yapan firmamız garantili, kaliteli işçilik ile 7/24 hizmet sunmaktadır.

Tüm model ve markalar için, projeksiyon cihazlarınız garantili olsun ya da olmasın kaliteli ve güvenli bir Projeksiyon onarım hizmeti istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Deneyimli işini bilen uzman teknik ekibimizle tüm arızalarınız giderilir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU
Call Now Button