MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 30
E-POSTAdestek[@]dellservisi.com.tr
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ9:00 - 18:00
ARIZA TESPİT FORMU

Notebook Servisi ; Dell bilgisayarlarınızın garanti dışına çıkmışsa ya da garanti süresi dolmuşsa, tamir işlemi için en ideal servis Dell servisidir.  Tüm ülkeye yerinde hizmet politikası ile hizmet götüren servis notebook servisleri arasında en iyilerdendir.  Dell Servis, % 100 müşteri memnuniyeti ilkesine çerçevesinde bilgisayarınız üzerinde gerçekleştireceği tüm işlemlerle ilgili sizi bilgilendirmekle  kalmaz ve bu işlemleri sizin onayınızı olmadan gerçekleştirmemektedir. Servis profesyonel anlamda sunduğu hizmet anlayışı sayesinde, onarım ve tamir işlerinizi en kısa sürede tamamlamaktadır.

Bilgisayarınız bozulduğunda ilk başvuracağınız adres Dell destek hattıdır. Bu hat sayesinde pek çok bilgisayar problemi servis hizmetine gerek kalmadan çözülmektedir. Eğer bilgisayarınızın arızası telefon yardımı ile çözülmeyecek şekilde oluşmuşsa İstanbul içinde kapınızdan alınan bilgisayarlarınız farklı şehirlerde kargo ile yine kapınızdan alınmaktadır. Cihazınız üzerinde gerçekleşecek her eylem için onay alan servis, ilk etapta gerçekleştirilen arıza tespitini ücretsiz yapmaktadır. Bunun yanında parça değişimine gerek duyulursa, parça değişimi ve fiyatı konusunda da onayınız alınmaktadır.

Parça değişimi için orijinal Dell yedek parça kullanan servis, bu parçalara 3 ay süreyle de garanti vermektedir.  Onarım ve tamir işlemini, yedek parça değişimini en uygun fiyatlarla müşterilerine sunan servis, onarım ve tamir çalışmasının başından sonuna kadar tüketici haklarını korumaktadır.  Yedek parça değişimi yanında sipariş verdiğiniz taktirde bilgisayar parçalarını evinize yollayan Dell servis,  monte işlemi için de yardım sağlamaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU
Call Now Button