MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 30
E-POSTAdestek[@]dellservisi.com.tr
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ9:00 - 18:00
ARIZA TESPİT FORMU

Notebook Onarım ; Notebook anakart onarımı ve yerine yeninde konması Notebook anakart bga ve smd chip değişimi Notebook bios yazılımı Notebook elektronik aksam onarımı Notebook lcd (monitör) onarımı ve değişimi Notebook lcd (ekran) floresan değişimi Notebook lcd inverter onarımı ve değişimi gerçekleştirilir.

Notebook klavye değişimi ve mevcut olmayan tuşları yerine koyma Notebook laptop klavye onarımı ( sıvı teması bulunanlar ) Notebook lcd cable onarımı ve değişimi Notebook optik sürücü; cd-rom, dvd-rom, cdrw-dvd combo, dvdrw multidrive değişimi Notebook ram değişimi ve upgrade Notebook hdd değişimi ve upgrade (hdd onarımı ve veri kurtarma) Notebook cpu değişimi ve upgrade Notebook vga(video ekran kartı) onarımı ve değişimi Notebook ses kartı değişimi ve onarımı Notebook alt kasa, üst kasa, lcd cover, lcd menteşe ve mekanik parça değişimi ve onarımı Notebook speaker değişimi vs.

SÜREKLİ KARŞILAŞILAN NOTEBOOK HATALARI VE BUNLARA ÇÖZÜM SAĞLAMA

            Notebook onarımı konusunda amacımız servisimize notebook getiren müşterilerimize kendi notebooklarında çıkan hatalar konusunda genel olarak bilgi vermek, hangi problemin neden olduğu, ne gibi çözüm durumlarının olduğunu göstermek, karşılaşılan hatanın karakteristik bir hata mı ya da istisna mı olduğunu bulmaya çalışmaktır.

Notebook onarımı konusunda tüm bunları ilerletirken malumatı gizleyerek değil, temiz bir durumda paylaşarak, beraber idrak ederek çözümü bulmayı ummaktayız. Burada, yılların tecrübesi sonucu teknik servisimizde karşılaştığımız hata çeşitleri ve bunların çözüm yollarını harmanlayarak gerçek başarıya ulaştık.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU
Call Now Button