MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 30
E-POSTAdestek[@]dellservisi.com.tr
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ9:00 - 18:00
ARIZA TESPİT FORMU

Network Çözümleri ; Ülkemizde internet, bilgisayar ve teknoloji kullanımının artması, özellikle dünya pazarında iş yapan kurumsal şirketler için kendilerini yenileme ve kapasitelerini artırma ihtiyaçlarını meydana getirmektedir.

Bizde müşterilerimizin gereksinimlerini tespit ederek günümüz iş hayatında ihtiyaçları karşılamak için çağın teknolojisine uygun güvenilir, performansı yüksek ve hızlı bir şekilde Yerel ve Uzak Alan Ağı iletişim hizmetleri ihtiyaçları için network çözümleri sunmaktayız.

Network konusunda ürün ve teknoloji üreten firmaların ürün bilgilerine sahip, konusunda uzman ve tecrübeli ekibimiz ile kablolu veya kablosuz network sistem kurulumu, ağ yönetim çözümleri, mesafeler arası uzak ağların güvenli bir şekilde çalışması için gerekli tedbirlerin alınması, Ms Exchange Server Kurulum ve Yapılandırma hizmetleri gibi network çözümleri gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca teknolojinin gelişmeye dönük sürekli değişmesi ile birlikte çalışanlarımızın teknik bilgi ve yeterliliğini sürekli yükselten çalışmalar yaparak sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Network çözümleri hizmetlerimiz;

– Bilgisayarlar ve üzerinde çalışan yazılımlar.

– Ağ trafiği cihazları (Router, switch vb..)

– Kablolu, kablosuz ağ cihazları

– Print server gibi network üzerinde çalışan donanımı kullanıcıya ulaştıran cihazlar.

– Kurulacak olan ağın montajı (Elektrik, Fiber Optik,UTP vs.. )

– Ağda kullanılacak kabinlerin, cihazların ve panellerin montajı,

– Ağda kullanılacak işletim sistemi kurulumu

– İnternet hizmetleri ve ağın kurulumu

– Ayarlama, düzenleme, kullanıcı belirleme, yetkilendirme, kabloların, kablo kanallarının, prizlerin ve elektrik alt yapısının onarımı, yenilenmesi ve bunun gibi network çözümleri alanında birçok hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU
Call Now Button