MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 30
E-POSTAdestek[@]dellservisi.com.tr
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ9:00 - 18:00
ARIZA TESPİT FORMU

Kurumsal Çözümler ; Kurum için gerekli bilgi ve donanıma sahip ekipmanlarca yapılan, kurumu her zaman ileriye götürecek, büyümesine, gelişmesine katkıda bulunacak kurumlarca yapılan, fikir ve tecrübe paylaşımıdır. Büyük ve geniş hizmet ağına sahip şirketlerin ana damarlarından biridir, adeta. Kurumun reklamını, tanıtımını yapan, verilen hizmetin arkasında olduğunun, uzun soluklu ticari büyümeyi hedefleyen firmaların. finansman akışını yöneten gizli bir kahramandır aslında, kurumsal çözümler.

Müşteri sorunlarını çözmek, yol göstermek ya da bağlı olduğu kurumu, tercih ettirmeye çalışan, yanıt üretmeye, kitle sayısını arttırmaya yönelik yapılan ve kullanım hakkında en doğru ve güvenli yolu gösteren, büyük ve tanınmış markaların, ürettikleri ürün ya da hizmetle ilgili garanti belgesidir, bir bakıma!

Hedeflenen kitle sayısına ulaşmak adına, müşteriyle en kolay, en emniyetli iletişimi sağlamanın en doğru şıklardan biri olduğunun garantisidir. Kaliteli ve satış sonrası problemleri yanıtlama sözü veren, kurumun çözüm ortağı merkezler, kampanyalar kurumun amacına yönelik yapılan bütün adımların ortak adıdır.

Satın alınan ürünün kullanım rehberi olarak da adlandırabileceğimiz, kurumsal çözümler, telefon ve online işlemle de size yardımcı olmaktadır. Bu tarz kurumsal çözümler sunmak için açılan ofis ya da hem satış hem de servis tarzı hizmet veren merkezler, ideal bir çözüm merkezleridir. Ne ile ilgili sorun olduğunu ya da satın alınan ürünün ya da hizmetle ilgili yorum yapmak, paylaşmak içinde tercih ederiz. Kurumsal çözümler sonrası hayat çok daha kararlı ve bir o kadar da istemek gerektiğine inandırıyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU
Call Now Button