MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 30
E-POSTAdestek[@]dellservisi.com.tr
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ9:00 - 18:00
ARIZA TESPİT FORMU

İşletim Sistemi Kurulum ; En kaliteli bir şekilde uzman bir biçimde işletim sistemi kurulum hizmeti vermekteyiz. Günümüzde gelişen teknoloji ve bilişim alanı sayesinde hemen herkes bu tip konularda az çok bilgiye sahip olmaktadır. Yalnız belki sadece terim olarak yabancı gelmiş olabilir hatta bu konuda hizmete ihtiyacı olmasına rağmen tam olarak tanımını bilemeyenler bile olmaktadır.

Uzmanlık gerektiren konular ve detaylı şeyler olduğu için uzmanlar tarafından bu tip işler yapılmaktadır. Kısa bir tanım yapmak gerekirse bir bilgisayarın iç donanım ve birimlerini, bütün programlarını yöneten ve çalıştırılmasını sağlayan en temel ve taban yazılıma işletim sistemi denmektedir. Bu terimin İngilizcesi Operating System-OS şeklindedir.

Kesinlikle özenle ve uzmanlıkla yapılması gereken bir konudur yazılım konusu ve bizde yıllardır artık işimize tecrübemizi de katarak en iyi kalitede işletim sistemi kurulum işlerinizi yapmaktayız. Alanımızda başarılı ve yaptığımız işi disiplinli ve özenli yapma arzusundayız. Müşteri memnuniyeti ve iş disiplini konularına dikkat ederek sizlerin bilgisayar ve yazılımlar konusunda her zaman yardımınıza hazırız.

Yazılım konusunda işletim sistemleri konusunda yardıma ihtiyacınız çok normal bir şeydir bu iş geniş bir bilgiye ve tecrübeye gereksinim duyar oldukça zor ve karışık bir iştir. Bu yüzden tek başınıza bilginizde olmadan bu işleri yapmanız mümkün değildir. Tek yapmanız gereken işletim sistemi kurulum konusunda bizlere güvenmek ve bütün sorunlarınızı bizlere teslim etmenizdir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU
Call Now Button