MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 30
E-POSTAdestek[@]dellservisi.com.tr
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ9:00 - 18:00
ARIZA TESPİT FORMU

Güvenlik Çözümleri ; Güvenlik hizmetinin odağında can ve mal güvenliğinin sağlanması olduğu düşünüldüğünde, bu sektörde hizmet veren kişi ve kuruluşların yaptığı işin öneminin ve sorumluluklarının farkında olması beklenmektedir. Hizmet verilen kurum ve kuruluşların yapısı ve ihtiyaçlarına göre önce bir etüt çalışması yapılmalı, ihtiyaçlar belirlendikten sonra etkin ve sağlıklı bir organizasyonla gereken işlemler sırasıyla yapılmalıdır.

Bunun önemi bir bankayla basit bir işletmenin güvenlik ihtiyacının birbirinden farklı olmasıdır. Ülkemizde güvenlik denince akla ilk gelen resim, belinde cop ve kelepçeyle güvenlik üniforması giymiş bir bireydir. Ancak bilinenin aksine güvenlik çözümleri bu kadar basit bir iş değildir. Öncelikle hizmet vereceğimiz kurumda x-ray cihazı, eğer yangın ihtimali söz konusuysa ne tür bir sistemin ihtiyacı karşılayacağı, güvenlik kameralarının hiç bir kör nokta bırakmadan kaç tane kullanılması gerektiği ve bunların ne şekilde yerleştirilmesi gerektiği belirlenmeli.

Daha sonra bu işlemler tek tek gerçekleştirilip en son güvenlik çözümleri için istihdam edilecek güvenlik personelinin kaç kişi olacağı ve bu personelinin yeterlilik ve bireysel özelliklerinin iyi tespit edilmesi gerekmektedir. Sonuçta bu kişilere hem canınızı hem de malınızı emanet etmektesiniz. Güvenlik personeli önce size güven vermeli.

Görüldüğü gibi güvenlik çözümleri işi basite alınmayacak kadar ciddi bir iştir. Eğer sizde böyle bir hizmet almayı planlıyorsanız etkin bir araştırma yapmalı, risk analizini iyi yapan ve sizin isteklerinize tam cevap verecek nitelikte bir firmayla çalışmalısınız.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU
Call Now Button