MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 30
E-POSTAdestek[@]dellservisi.com.tr
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ9:00 - 18:00
ARIZA TESPİT FORMU

Ekran Gizlilik Filtresi ; Her geçen gün gelişen teknoloji ve piyasaya sürülen yeni ürünler hayatımızı daha da kolaylaştırmakta ve bizlere sınırsız hizmetin kapılarını açmaktadır. Teknolojinin getirdiği yeniliklere her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Takip etmekte bile zorlandığımız teknoloji karşısında çaresiz kaldığımız ve güvenlik sorunları yaşadığımız durumlarda hiç azımsanmayacak kadar çoktur. Devamlı kendini yenileyen teknolojiden bir yenilik daha gelmiştir. Artık dell notebook ve dell tablet çizilmelere karşı korumak için geliştirilen yepyeni bir ürün karşımızda. Ekran gizlilik filtresi sayesinde dell notebooklarınız güvende olacak.

Sadece çizilme ve ekran zedelenmeleri değil bunun yanında dell notebook ve tabletlerinize bakmak için bekleyen kişilere karşıda üst düzey bir güvenlik yöntemi ekran gizlilik filtresidir. Birçok marka ve model notebook ile tabletlere uyumlu olan ekran gizlilik filtresi ekranın yanından bakıldığında ekran kendini karartıyor ve bu sayede notebook ekranınızda bulunan özel bilgive içerikler meraklı kişilerin incelemesinden kurtuluyor.

Ekranın dokunmatik özelliğini etkilemeyen ekran gizlilik filtresi tablet ve dell notebook ekranının temiz kalmasını sağlıyor. Kolayca yerleştirilen ve aynı şekilde çıkarılabilen filtre ekran koruyucu şeklinde de kullanma imkânı tanıyor, dell servis partner merkezi olan Jibo Bilişim Teknolojileri dell destek hattımızdan ürünüzün siparişini vererek ücretsiz kargo ile tarafınıza ulaşımını sağlatabilirsiniz.

Ekranınızı hem çizilmelere hem de kirlenmelere karşı korurken aynı zamanda yanınızda bulunanların tabletinizi ve Dell Noteboo görmesini engelliyor ve gönül rahatlığı ile tablet ve dell notebook cihazınızı kullanmanızı sağlıyor. Sizde ekran gizlilik filtresinin sizlere tanıdığı imkânlardan yararlanmak için bu fırsatı kaçırmayın. Ekran gizlilik filtresinin teknolojisi karşısında sizde kendinizi internette gezinirken ve ya mesajlaşırken güvende hissedeceksiniz.

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU
Call Now Button