MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 30
E-POSTAdestek[@]dellservisi.com.tr
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ9:00 - 18:00
ARIZA TESPİT FORMU

Dell Yetkili Servisi ; Bir bilgisayar seçerken bu bilgisayarın özelliklerinin yüksek olması kadar kalitesi de çok önemlidir. Kalite her zaman bilgisayarın ömrüne bağlıdır. Yani ne kadar kaliteliyse o kadar uzun ömürlüdür bilgisayar. Yılların bilgisayar üreticisi olan Dell, tamda bahsetmiş olduğumuz gibi hem performansa hem de kaliteye çok önem veriyor. Tamamen kullanıcıya yönelik tasarlanan Dell bilgisayarlar beklentileri karşılamayı hedefliyor ve bunun üzerine çalışmalar sürdürüm ona göre cihazlar üretiyor. İşte sırf bundan dolayı da çok tercih ediliyor. Bilgisayar kullanıcıları çoğunlukla oyun tutkunları olduğu için onlar içinde en önemli olan şey bilgisayarın performansı ve ısınma sorunun olmaması. İşte tam bu noktada Dell yüksek teknolojiyle ürettiği bilgisayarlarında performansından hayatta ödün vermiyor. Isınma problemi olmayan Dell bilgisayarlarda daha çok tercih ediliyor.Tabi ki bilgisayar seçimi yaparken bir diğer hususta ve bence en önemli husus markanın iyi olmasında yanına yetkili servisinde gerçekten iyi olması ve satmış olduğu ürünlerin arkasında durması gerekir. Böyle bir durum söz konusu ise eğer bilgisayar alırken marka seçiminde Dell’i tercih edebilirsiniz. Çünkü hem sattığı ürünlerle çok konuşulmasının yanında Dell Yetkili Servisi ile de bütün alkışları topluyor. Her zaman sattığı ürünün arkasında duran Dell, tamamen müşteri memnuniyetine çok önem veriyor.

Dell, her türlü müşterilerine sağladığı hizmetlerle aslında her zaman zirveyi korumayı başarıyor. Çağımız teknoloji çağı olarak geçiyor.  Gerçekten teknoloji o kadar hızlı ilerliyor ki bazen ayak uydurmak, teknolojiyi yakalamak gerçekten zor oluyor. Ama bizde bir nebzede olsa teknolojinin hızına yetişmeye çalışıyoruz. Dell ise teknoloji çağına gerçekten ayak uydurmak için elinden geleni yapıyor ve kullanıcılarına Dell Destek sistemiyle de hizmet vermeye devam ediyor. Peki bu online destek merkezi ne işe yarıyor? Bu sistem sizlere Dell marka cihazlarınla ilgili tüm sorularınızı sorabileceğiniz ve çözüm üretebileceğiniz bir dünya sunuyor. Telefon hattı aracılığıyla destek ekibine bağlanıyorsunuz ve cihazınızdaki problemi anlatıyorsunuz. Daha sonra destek ekibi tarafından probleminize çözüm bulunmaya çalışılıyor ve çoğunlukla da problemleriniz çözülüyor. Çözümlenmediği takdirde ise vermiş olduğunuz adrese bir yetkili servis elemanı gönderilerek probleminiz giderilmeye çalışılıyor. Bu sayede sizde küçük problemler için boş yere teknik servislere giderek zaman kaybetmemiş olacaksınız ve zamandan tasarruf edeceksiniz. Zaten her zaman en önemli olan müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnun kaldığı müddetçe hem daha çok tercih edilen bir maka haline geliyorsunuz hem de herkesin güvenini kazanıyorsunuz. Dell’de gerçekten büyük bir marka olarak bunların farkında ve ona göre müşterilerine hizmet vermeye çalışıyor.

Dell kendine son derece güveniyor. Çünkü hem ürettiği ürünlerle hem de vermiş olduğu hizmetlerle son derece kaliteyi her zaman en iyiyi sunmaya çalışıyor. Satmış olduğu ürünlere güveniyor çünkü gerçekten kaliteli ürünler ortaya çıkarıyor. Müşterilerine sunmuş olduğu Dell Servis hizmetlerine güveniyor çünkü her zaman uzman kadroyla çalışıyor ve her zaman sorunlara çözüm buluyor. Dell, kendinden emin çünkü gerçekten senelerdir çok çalışıyor ve çalıştığını da müşterilerine gösteriyor. İşte sırf bu başarısı ve azmi müşterileri ona çekiyor ve memnun ediyor. Herkes arasında çokça konuşuluyor. Tüm müşterilerinin ağzından ben bilgisayar konusunda Dell’i tek geçerim başka bir markayla işim olmaz cümlesini duymak istiyor. Ve bunu da başarıyor. Çünkü gerçekten çok tercih ediliyor. Bütün teknoloji mağazalarında raflarında fazlasıyla yer alıyor. Her zaman müşterileriyle buluşuyor. Hatta çoğu zaman satış rekorları kırıyor. Hem her bütçeye uygun fiyatlarıyla hem de yüksek performansıyla hep kalitesini  korumayı başarıyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU
Call Now Button