MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 30
E-POSTAdestek[@]dellservisi.com.tr
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ9:00 - 18:00
ARIZA TESPİT FORMU

Dell Yetkili Servis Hızlı Destek Güvenilir ÇözümMüşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile hizmet veren Dell yetkili servis desteği, kullanıcılarına ayrıcalıklı hizmetler sunuyor. Teknolojisiyle alanında söz sahibi olan Dell, teknik desteği ile de bu alandaki adını daha da perçinliyor. Dell’inayrıcalıklı ve özel dünyasından faydalanmak için telefon desteği, ofis ya da çevrimiçi desteği seçenekleri kullanabilirsiniz. Dell’in servis desteğine yakından baktığımızda şu ayrıcalıklı hizmetleri öne çıkartabiliriz.

Ev için ve iş için ayrı ayrı destek birimi oluşturan Dell böylece kullanıcılarının ihtiyaçlarını en kısa sürede çözmeyi amaçlıyor. Kullanıcılarına pratiklik sunan bir diğer seçenek de ulaşım desteğidir. Müşteri teslim servisiyle kullanıcılarına çözüm sunan Dell yetkili servisi çevrimiçi desteği ile çözümlerine bütüncül destek sağlıyor. Ev için desteklerini de ayrı ayrı başlıklarından Dell, Dizüstü bilgisayar ve Ultrabooks, Masaüstü Bilgisayar ve Yazıcılar ve Dokunmatik Sistemler olarak bölümler haline ayrı ayrı hizmet sağlayarakişlemleri kolaylaştırıyor. İş ortamı için de ayrı başlık açan Dell, Dizüstü bilgisayar, Masaüstü Bilgisayar, Monitörler ve Sunucular olarak başlıklandırıp ofis ortamı için de ayrı çözüm seçenekleri sunuyor. Tuş takımı tamiri servisi, klavye tuş takımı değişimi, klavye tuş takımı onarımı, ana kart tamiri, pil servisi değişimi onarımı ve bakımı,  şarj adaptörü tamiri , değişimi, onarımı, adaptör tamiri servisi, değişimi ve tamiri, chipset değişimi, led floresan ekran tamiri, lcdled floresan ekran değişimi, kasa tamiri servisi onarımı, ön arka kasa tamiri, komple kasa tamiri servisi onarımı ve değişimi, klavye tuş takımı ve değişimi,   şarj aleti tamiri, değişim ve şarj cihazı tamiri servisi gibi ayrıntılı tamir seçenekleri ile de yaşadığınız teknik sorunlara detaylı çözümler sunuyor. Bütün bu hizmetleri hızlı ve güvenilir şekilde sağlayan Dell, müşteri memnuniyetini ön plana çıkartarak teknoloji alanındaki yerini daha da sağlamlaştırıyor.

Ülke geneline hizmet veren Dell yetkili servisleri sadece büyük şehirlerdeki müşterilerini değilaynı zamanda tüm ülkeyi kapsayan desteğiyle kullanıcılarının tümünü kapsayan çözümler sunuyor. Ofisleri ile müşterilerine ulaşan Dell, aynı zamanda çevrimiçi destek hizmeti ile de tüm  müşterilerine uluşabilecek altyapıya sahip.


Anahtar kelimeler : dell, dell laptop servis, dell notebook servisleri, dell servis, dell servisi, dell yetkili servis, dell yetkili servisleri
Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU