MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 30
E-POSTAdestek[@]dellservisi.com.tr
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ9:00 - 18:00
ARIZA TESPİT FORMU

Dell Yetkili Servis İle Bilgisayarınızı Sıfırdan Yaratın ;Dell yetkili servis bilindiği üzere birçok alanda faaliyet göstermektedir. Bu alanda gelişim gösteren Türkiye’de birçok firma bulunmaktadır. Bu durumda sizin için güvenilir, işini özenle yapan şirket bulmanız zorlaşmaktadır. O halde elektronik cihazlarınızın ömrünü uzatmak, iyileştirmek, hatta sıfırdan yaratmak için güvenebileceğiniz bir adres burasıdır. Memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Cazip fiyatlarla karşılaşacaksınız. Amacımız cihazınıza gerekli tüm işlemleri yapmaktır. Sonucunda yeni alınmış olmasını sağlayarak yeni alma girişimleriniz için cebinizi muhafaza etmektir.

Bu alanda birçok ayrı çalışan servisimiz yer almaktadır. Bunlardan bir tanesi dell notebook servisi. Bu sekterdeki her kuruluş gibi bizimde gayemiz kaliteli hizmet sunmaktır. Her geçen gün adım yükselmekteyiz. Alanında kendini geliştirmiş çalışanlarımız bünyemizde yer almaktadır. İşimiz notebookunuzun donanım ya da yazılım ile ilgili hatalarını ortadan kaldırarak yenilemektir. Bunun nedenle gereken yazılım ve materyal parçalarımız her zaman muhafaza edilmektedir. Teknolojiyi tarafımız açısından yakından takip edilmektedir. Hızla büyüyen bu sektöre bugüne kadar ayak uydurduğumuz için halen ayaktayız. Bizi seçmek müşterinin karını artıracaktır. Müşterilere zamanında ulaşarak gerekli onarımı ve düzenlemeleri sıfırdan sağlamaktır.

Dell laptop servisimiz ise sürekli gelişen, değişen teknolojiye ayak uydurmak için her geçen gün kendini yenilemektedir. Bilgisayarınız bozulduğunda çöpe atmayın asla. Yeni bilgisayar almanız içinde henüz erken. Bize başvurun sizin için mükemmel bir servis geliştirdik. Şimdi ise karşınızda beklemekteyiz. Her türlü yedek parça hizmeti sunmaktan kaçınılmamaktadır. Böylece ürününüzün kullanım süresini uzatabilmekteyiz. Yenisini almadan senelerce kullanabilmektesiniz. Yeniden almak yerine en baştan aşağı olanak sunmaktayız.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU
Call Now Button