MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 30
E-POSTAdestek[@]dellservisi.com.tr
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ9:00 - 18:00
ARIZA TESPİT FORMU

Dell Yedek ParçaDell servisleri,  yılların verdiği tecrübe ve profesyonel çalışanları sayesinde müşterilerine kusursuz hizmet sunmaktadır. Elektronik cihazların onarımı konusunda hassas bir şekilde hareket eden servis, onarıma gelen tüm cihazlarda orijinal yedek parçalar kullanmaktadır. Bu parçaların uzun ömürlü performans sağlaması açısından onarım çalışmasını itina ile gerçekleştirmektedir.  İstediğiniz taktirde onarımı gerçekleşen cihazlarınız tüm olarak gözden geçirilmektedir. Cihazlarınızda yapılan onarım işlemleri ve değişen parçaların tamamı servis formları sayesinde ayrıntılı olarak elinize geçmektedir.

Sizin onayınız olmadan cihaz onarımı yapmayan Dell servisleri aynı zamanda yine sizin onayınız olmadan parça değişimi de yapmamaktadır. Yeni takılan yedek parçalar tamamen orijinal Dell yedek parçalarıdır. Servis bu değişim sonrası müşterilerine 3 ay süreyle de garanti vermektedir. Cihazınızın ilk günkü performansına kavuşması için dikkatli şekilde değiştirilen Dell yedek parçalar, büyük bir hassasiyet içerisinde değişmektedirler. Yedek parça montajı da dahil olmak üzere servisin tüm çalışmaları servis formları sayesinde kayıt altındadır.

Serviste Dell notebook parçaları bulunmaktadır. Batarya, adaptör ve klavye bu parçalardan bazılarıdır. İsteğiniz halinde ayağınıza kadar gelen bu yedek parçaların ödemeleri de kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Sipariş vermeniz halinde en kısa sürede kargo firmaları aracılığı ile yedek parçalar kapınıza kadar gelmektedir. Kapıda ödeme rahatlığı da sunan Dellservis, dilerseniz yedek parça montaj işlemini servisleri yardımıyla yapmaktadır. Dell markasının kalitesini çalışmasına yansıtan servis, her geçen gün büyümektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 7,00 üzerinden 5)
Loading...

Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU
Call Now Button