MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 30
E-POSTAdestek[@]dellservisi.com.tr
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ9:00 - 18:00
ARIZA TESPİT FORMU

Dell Türkiye Servisi ; Günümüz dünyasında teknolojinin her alanında çok daha hızlı ve doğru bir şekilde hizmet gerçekleştirmek en temel ilkelerimizden biridir. Dell, bütün toplumların hayallerini gerçekleştirmek amacıyla sürekli yenilikler sunmaktadır. Ve Dell teknolojinin her alanda önceliği müşteri memnuniyeti olarak ele almıştır. Dell servisi dünyanın her noktasında olduğu gibi Türkiye’de de ücretsiz telefon hattında tüm sorunlarınızı çözmek adına aktif donanımlara sahiptir.

Dell Türkiye servisi, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamak adına emin adımlar atar. Müşterilerin yani gerek kişilerin gerekse firmaların yaşadığı tüm sorunlara anında müdahale ederek müşterilerinin çok kısa süre içinde ihtiyaçlarını gidermelerini amaç edinmiştir. Dell Türkiye servisi, bozulan veya arızalanan tüm ürünlerinizin sorunlarını tespit ederek hem her türlü arızayı gidermekte hem de gerekli şartlar altında yeni ürün takviyesi yapmaktadır. Ayrıca birçok kişinin yaşadığı en büyük sorun olan yetkili servislere ulaşım zorluğu bizim firmamız da çok daha kolay ve bilgilendirici niteliktedir.

Dell Türkiye servisini telefon ile arayarak tüm sorunlarınızı iletebilirsiniz. Telefon üzerinden müşterilerimiz ile doğru bir iletişimi çok rahat kuruyoruz ve telefon üzerinden çözümü gerçekleştirilemeyen sorunlar mevcut olduğunda teknik servislerimiz Türkiye’nin her noktasına giderek her türlü arızayı gidermekle ve gerekli müdahaleyi gerçekleştirmekle yükümlüdür.

Ayrıca en önemli noktalardan biri de servisimizin müşteri memnuniyetine ve haklarına olan saygısının birinci derece politikalarından biri olmasıdır. Dell, tüm çözüm olanakları ile şirketlere ve kamu kuruluşlarına çok daha verimli çalışmaları için tüm imkanları sunarak, müşterilerin yeniliklerle tanışmasına katkı sağlamayı önemser. Ve tüm Dell ürünleri son derece dalında uzman kişiler tarafından, son teknolojik laboratuvarlar da en iyi hizmeti ve en inovatif teknolojiyi üstün kalite ile sunmak için son derece titiz çalışmalar sonucunda ortaya çıkar. Yine tüm teknik servis elemanlarımız alanında uzman kişiler arasından seçilerek müşterilerin tüm karmaşık sorunlarını çözmek amacını ilke edinmişlerdir.

Dell Türkiye servisi, özel şirketler ve kamu kuruluşlarının fikirlerini hayata geçirebilmelerini ve etkili kararlar almaları adına mükemmel hizmetler sunarlar. Bu hizmetler doğrultusunda tüm sorun ve aksaklıkları büyük titizlikle Dell servislerinde ki yetkili kişiler aracılığı ile giderme imkânı sunar.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU
Call Now Button