MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 30
E-POSTAdestek[@]dellservisi.com.tr
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ9:00 - 18:00
ARIZA TESPİT FORMU

Dell Teknik Servisi ; Dell Markası dünyanın en büyük kişisel bilgisayar üretici firmalarındandır. Dell markası 1984 te Amerika, Teksas da kurulmuştur. Tamamen müşteri odaklı, kişilerin hayallerini gerçekleştirmek, ihtiyaçlarına yanıt vermek için teknoloji geliştiren ve servis sunan bir firmadır.

Dell teknik servis açısından çok büyük bir yol kat etmiştir. Şuan da geliştirdikleri servis ağları ve hizmetleri konusunda takdire şayan durumdadır. Artık siz servis aramakla uğraşmıyorsunuz dell teknik servisi ayağınıza geliyor. Alanında uzman bir teknik elemanımız mağduriyetinizi gidermek adına en kısa sürede vermiş olduğunuz adrese gelip cihazınıza yerinde müdahale yapabiliyorlar. Eğer orda çözülemeyecek bir sorun ise dell teknik servisi cihazınızı sizden alıyor servis merkezimize getirilip burada onarımı yapılıyor.

Dell servisimize gelen cihazlarınıza ücretsiz arıza tespiti yapıp onayınıza istinaden işleme alıyoruz. Cihazınızın onarımı 1 ila 10 gün arasında onarımı tamamlanmaktadır. Onarım tamamlandıktan sonra isteğiniz üzerine Dell notebook’lar için ücretsiz iç ve dış yüzey temizliği yapıyoruz. İşlemler bittikten sonra talebiniz üzerine size kargo ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun teslim ediyoruz. Kargonuzu tarafınıza göndermeden önce size bilgilendirme yapıyoruz ve fatura ödemenizi kapıda nakit olarak yapmak isterseniz bunu da gerçekleştiriyoruz.

            Dell teknik servisi, Dell Notebook’lar için yedek parça(adaptör, batarya, klavye, ekran) gönderimi de yapmaktadır. Siparişinizi verdiğinizde ilgili parçayı kapınıza kadar gönderebiliyoruz. Ayrıca isterseniz montaj için aynı şekilde teknik servis hizmeti de verebiliyoruz. Yine aynı şekilde bulunduğunuz ortamda montajı yapılamayac bir parça ise sizden alıp, aynı teslimat şartları ile tarafınıza ulaştırıyoruz. Bulunduğunuz şehrin bizim için önemi yok. Kargo şirketinin geldiği her yere teslimatınızı gerçekleştirebiliyoruz.

            Dell teknik servisi olarak deneyime sahip, güler yüzlü, çözüm odaklı bir ekibiz, biz. Dell cihazlarınız konusunda 7 / 24 hizmet vermek, işlemlerinizi en uygun sürede, en uygun fiyatlara onarmak, bulunduğunuz yere gelip, ayağınıza hizmet vermek bizim işimiz. Dell cihazlarını kullanmak teknolojik gelişmelerden haberdar olmak, geniş servis ağımızdan yararlanmak ve başarılı bir ekip ile çalışmak açısından çok büyük bir ayrıcalıktır. Dell teknik servisi olarak hiç bir konuda sıkıntı yaşamayacağınızı temin ederiz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU
Call Now Button