MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 30
E-POSTAdestek[@]dellservisi.com.tr
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ9:00 - 18:00
ARIZA TESPİT FORMU

Dell Sunucu ; Dell markasının kaliteli kişisel bilgisayarları yanında Dell sunucu çözümleri de sunmaktadır. Sunucular IT alt yapının çekirdeğini oluşturan en önemli bileşenlerden biri olduğundan Dell markası küçük iş yerlerinden büyük firmalara kadar en zorlu ihtiyaçları karşılayacak geniş bir aralıkta sunucu çözümleri sunmaktadır. Bu çözümlere gereksinim duyan tüm işletmeler,  Dell servis ile müşteri temsilcileri aracılığı ile ya da mail yolu ile iletişime geçebilmektedir.  Bu iletişim ile Dell sunucu fiyatları ve seçenekleri konusunda bilgilendirme gerçekleşmektedir. Uygun koşullar sağlandığında Dell sunucu alımı için Dell yetkili servis ile bağlantı kurulmaktadır. Aynı zamanda eski sunucularınıza Dell ram, işlemci, power supply ve tüm yedek parça çeşitlerini de yine Dell servis merkezinden alma olanağına sahip bulunmaktasınız.

Dell marka sunuculara en ekonomik fiyatlarla ulaşma olanağı sağlayan Dell yetkili servisler sayesinde büyük ya da küçük çapta hizmet veren tüm işletmeler sunucu sahibi olmaktadır. Ayrıca Dell sunucu arıza ve bakım çalışmaları için başvurabileceğiniz en güvenilir merkez olan Dell yetkili servis, sunucu bakımlarını da en kısa sürede yapmaktadır. Müşterilerini mağdur etmemek için var gücüyle çalışan servis, arıza bakım ve onarım çalışmasının her aşamasında müşterilerine kolaylıklar sunmaktadır. Bu bağlamda sunucularınızı kapınızdan teslim alan Dell servisi, gerekli çalışmaların ardından yine kapınıza teslim etmektedir. İstanbul içinde aynı gün arıza çalışması yapabilen servis tüm Türkiye’ye hizmet götürmektedir.

Dell yetkili servisi, müşterilerine sunduğu tüm hizmetlerde olduğu gibi sunucu temini, sunucu bakımı ve sunucu arıza tamir işleminde de kaliteyi ön plana çıkarmaktadır. Özellikle Dell sunucu temini sağlarken kullanıcılara güçlü ve yenilikçi sunucu çözümleri de sağlamaktadır. Dell sunucuları tasarımına ve test edilmesine bağlı yaklaşımı ile işletmelerin maliyet ve enerji verimliliği sağlayan bir IT alt yapısını hayata geçirme konusunda ihtiyaç duyulan hizmet kalitesini iş yerlerine vermektedir. Her bakımdan üstün özelliklere sahip olan Dell sunucular, müşterilere karmaşıklığı azaltma, sistem yönetimini iyileştirme ve enerji verimliliğini arttırma olanağını sağlamaktadır.  Bu kaliteye sahip sunucuları en ekonomik fiyatlarla bulabileceğiniz Dell servisi, müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda  çözüm üretmekten mutluluk duymaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU
Call Now Button