MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 30
E-POSTAdestek[@]dellservisi.com.tr
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ9:00 - 18:00
ARIZA TESPİT FORMU

Dell Servisi gelişmiş teknolojisi ile alanının önde gelen isimleri arasında yer alan Dell, teknik desteği ile ismini bir adım öteye götürmeyi başarmıştır.  Hızlı destek ve güvenilir çözüm ilkesi ile hareket eden Dell servisi, müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi oluşturmuştur. Dell servislerin ayrıcalıklı dünyasından yararlanmak için servislere üç ayrı kanaldan ulaşabilmektesiniz.  Telefon desteğinin yanında ofis yoluyla ya da online yollar ile de Dell servise ulaşmanız mümkündür. Ayrıcalıklı hizmetleri ile daima müşterilerinin yüzünü güldüren servis, kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlarla sunarak da müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başarmaktadır. Güler yüzlü çalışanları ve alanında uzman teknik ekibi ile Dell servis gün içinde saat 09.00 ile 18.00 arasında hizmet vermektedir.

Kullanıcılarının ihtiyaçlarını daha hızlı şekilde gidermek için,  ev ve iş yerlerine ayrı birim oluşturan Dell servisin kullanıcılarını mağdur etmemek adına geliştirdiği bir diğer kolaylık da ulaşım desteğidir. Müşteri teslim servisi ile kullanıcılarına hızlı çözüm sunan Dell servisi, online desteği ile hızını ikiye katlamaktadır. Ev için sağladığı desteği de kendi içinde; dizüstü bilgisayar, ultrabooks, masaüstü bilgisayar, yazıcılar dokunmatik sistemler şeklinde ayrı başlıklara ayıran servis bu sayede işlemlerin daha pratik yapılmasını sağlamaktadır. Servisin iş ortamı için oluşturduğu başlıklar da aynı şekilde gruplandırılmıştır. Servis hizmeti içerisinde tuş takımı tamiri, klavye tuş takımı değişimi ve onarımı, ana kart tamiri,  adaptör tamiri ve değişimi gibi pek çok alan bulunan Dell servisi, bilgisayarlarınızı hızlı ve güvenilir şekilde tamir etmektedir.

Sadece büyük şehirlere değil, ülkenin her yerine ulaşım konusunda sıkıntı yaşamayan Dell servisi, müşteri teslim seçeneği sayesinde ulaşım sorununu ortadan kaldırmaktadır.  Büyük şehirlerin hızlı temposuna ayak uydurmayı başaran servis, aynı performansı taşrada da gösterecek bir alt yapıya sahiptir. Elektronik cihazlarınızı son derece hassas şekilde tamir eden servisin ayrıcalıkları arasında tamir işlemlerini servis formları sayesinde kayıt altına alma işlemi de yer almaktadır. Gelişen teknoloji ile müşterilerinin hayatını kolaylaştırmada adım adım kendini geliştiren servis, tamir ve bakım işlemlerinin başından sonuna kadar müşterilerinin yanında yer almaktadır.


Anahtar kelimeler : dell servis, dell servis merkezi, dell servisi, dell servisleri, dell teknik, dell yetkili servisi
Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU