MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 30
E-POSTAdestek[@]dellservisi.com.tr
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ9:00 - 18:00
ARIZA TESPİT FORMU

Dell Servis Merkezi Ücretsiz Kargo Gönderi hizmetinden faydalanmak isteyen dell noteook kullanıcısı tüm birey ve kurumsal firmalar istanbul merkez dell servis merkezimize sürat kargo ve yurtiçi kargo ile gönderilerini sağlayabilir, en hızlı şekilde onarımı yapılan cihazlarının tamir ve genel bakımlarını yaparak tarafınıza geri ulaşımını sağlamaktayız.

Dell Ücretsiz Kargo

Daima hayata geçirmiş olduğu hizmetlere yenilerini ekleyen ve bünyesinde devamlı olarak gelişen, büyüyen bir şirket haline gelen Dell bilgisayar, şimdi de müşterilerine özel Dell Ücretsiz Kargo hizmeti ile yapmış olduğu yeniliklere bir tanesini daha eklemiş bulunmaktadır. Her zaman kendisine ilke edinmiş olduğu müşteri memnuniyetini, yapmış olduğu bu özel ayrıcalıkla da göstermektedir.

Her hangi bir ürüne sahip olduğunuz andan itibaren verilen bu hizmet, tamamen müşteri rahatlığı ve kolaylığı için düşünülmüştür. Örneğin bilgisayarınızın işletim sisteminde her hangi bir sorun meydana geldi. Ya da ürününüzle alakalı her hangi bir arıza ile karşı karşıya kaldınız ve teknik servise gitme durumunuz yok. Yapmanız gereken tek şey Dell bilgisayarın sizin için özel olarak hazırlanmış http://www.dellservisi.com.tr/ucretsiz-kargo/ adresinden arıza kaydınızı oluşturmak ve ardından da Dell Ücretsiz Kargo hizmetinin tadını çıkarmak olacak. Bu hizmet yolu ile ürününüzü teslim ettikten sonra güvenilir ve arızalarla alakalı tecrübe edinmiş usta ellere sahip olan personeli ile Dell’in ortak bünyede çalıştığı yetkili servis, bakım, tamir ve onarım tesislerinde sorununuz itina ile çözüldükten sonra, başlatmış olduğunuz arıza kaydınızda verdiğiniz adrese ürün teslimatınız en kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Resmi tatiller ve bayram günleri hariç haftanın beş gününde bu hizmetten faydalanmanız mümkün. Ayrıca arızalanan ürününüz hakkında yetkili servisle iletişime geçerek bilgi almanız ve konu ile alakalı gidişatı takip etmeniz de size sunulan imkânlar arasında yer almaktadır. Cihazınızın bakım veya onarım işlemleri profesyonel ekipler tarafından bitirildikten sonra sizinle iletişime geçilerek teslimat hakkında tarih ve zaman bildirilmektedir. Bu hizmetin zaman bakımından işleyiş süreci yaşadığınız şehir ve bölgelere göre farklılıklar gösterebilmektedir. Bunların dışında sorun yaşadığınız cihazınızın garanti kapsamında olup olmadığını destek sayfasından öğrenebilir, bu durum hakkında her ayrıntıyı gözden geçirebilirsiniz.

Ayrıca garanti belgenizin seviyesini de bu bölümden yükseltebilirsiniz. Garanti sürelerinin geçmesi durumunda yine her zaman ki gibi müşterilerinin yanında olmayı tercih eden Dell, en düşük fiyat imkânları ile ürününüzde parça değişimi olsun veya olmasın kolaylıklar sağlamaktadır. Ardından yine her şekilde Dell Ücretsiz Kargo hizmetinden yararlanılabilmektedir.

[yasr_overall_rating]


Anahtar kelimeler : dell notebook servis, dell servis, dell servis merkezi, dell servisi, dell servisleri
Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU