MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 30
E-POSTAdestek[@]dellservisi.com.tr
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ9:00 - 18:00
ARIZA TESPİT FORMU

Dell Servis Haberler size Dünya çağına teknolojisi ve ürünleri ile kullanıcıların ilk tercihi olan Dell, teknik servisi ve müşteri destek birimleri ile bu alanda kendinden sıkça söz ettiriyor. Dell servis haberler ile Dell hakkında daha ayrıntılı bilgilere ulaşabileceksiniz.

Dell Güncel Haberler Ve Duyurular için Tıklayınız….

Dell servis haberler kaynağı olarak en önemli veri kaynağı olarak öne çıkan www.dellservisi.com.tr Dell hakkında size en önemli detayları sunan kaynak olarak öne çıkıyor. Dell servisi hakkında detayı başlıklar bulacağınız web sitesinde Hakkımızda adlı başlıkta Dell servisi hakkında kurumsal bilgiye ulaşabilirsiniz. Kuruluş amacı ve hizmet içeriği olan bu başlık yanında Hizmetler başlığında da Dell servisinin ne tür hizmetler sunduğuna değiniliyor. Bilgisayar Teknik Servis, Isınma Kaynaklı Sorunlar Fan Bakım, İşletim Sistemi Kurulumu, Anti Virüs Satış & Destek, Network & Ağ Kurulumu, Lisans Yazılım Desteği, Notebook Tamir Servis ve Hard Disk Veri Kurtarma gibi başlıklar halinde sıralanan çözüm destek üniteleri ile hangi alanlarda destek alacağınızdan haberdar olabilirsiniz. Dell serisi hakkında haberler ulaşacağınız web adresinde yer ala bir diğer destek ünitesi de Dell yedek parça olarak öne çıkıyor.  Oriiinal parça desteği sunan servis hızlı ve güvenilir hizmeti ile bu desteği özel bir çözüm haline getiriyor. Ekran Çerçevesi , Ekran Kasası, Klavye, Kablo, Şarj Cihazı, Şarj Soketi, Üst Kasa,  Adaptör, Anakart,  Cover, Panel, Menteşe, Pil, Şarj Aleti, Dc Jack, Ekran  ve Tuş takımı gibi aparatların desteğini alabileceğiniz bu bölümde sizin için önemli bir haber kaynağı oluşturuyor.

Web adresinde bulabileceğiniz en önemli Dell servis haberler seçenekleri arasında servis bölgeleri bilgileri olacaktır. Yurdun dört tarafında yer alan servis noktaları hakkında haberler bulabileceğiniz bu başlık ile bölgenizdeki servisi öğrenebilir ve en hızlı şekilde servis desteğine ulaşabilirsiniz.  metropol ve taşra şehirlerin her noktasına hizmet sunan Dell, bulunduğu noktanın ihtiyaçlarına uyum sağlayarak özel çözümler sunuyor. Hız ve gücenin ön planda oluğu büyük şehirlere uyumlu destek sunan Dell, ulaşımın ön planda olduğu taşra şehirlerinde de bu soruna uygun çözümler sunarak kullanıcıların çözüm noktası oluyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız (1 oy, ortalama: 10,00 üzerinden 7)
Loading...

Anahtar kelimeler : dell destek, dell servis bölgeleri, dell servis haberler, dell servis merkezi, dell servisi, dell yetkili servisi
Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU