MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 30
E-POSTAdestek[@]dellservisi.com.tr
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ9:00 - 18:00
ARIZA TESPİT FORMU

Dell Servis Bölgeleri  Dünyanın en kaliteli ve köklü kuruluşları arasında yer alan Dell, partner servis ağlarında da aynı kaliteyi yakalamaktadır. Tüm Türkiye’yi saran bir servis ağına sahip olan Dell servis bölgeleri bakımından oldukça geniş bir alanı kapsamaktadır. Size sadece bir telefon kadar yakın olan servislerin merkezi İstanbul’dur. Ücretsiz olarak sağladığı kargo hizmeti ile evlerinizin kapısına kadar gelmeyi başaran tecrübeli teknik servis, bilgisayarlarınızı en güvenilir şekilde sizlerden almaktadır. Ücretsiz kargo hizmeti aracılığı ile arızalanan ya da bakım yaptırmak istediğiniz bilgisayarınızı yorulmadan güvenli bir kargo şirketi eşliğinde Dell yetkili servislerine yollayabilirsiniz.  Bu aşamadan sonra Dell yetkili servisinin, alanında uzman ve gerekli teknik donanıma sahip teknisyenlerine emanet edilen bilgisayarlarınız oldukça hassas bir takım çalışmadan geçirilir.

Dell servis, bilgisayarlarınız üzerinde gerçekleştireceği her işlem için sizin onayınızı almaktadır. Müşteri onayı olmaksızın bilgisayarlara müdahalelerde bulunmayan teknisyenler, arızalı bilgisayarlarınızı aynı arızayı tekrarlamayacak şekilde eski haline getirmektedir. Son derece profesyonel şekilde gerçekleştirilen bakım veya onarım çalışmasının ardından Dell servis bölgeleri arasında yer alan herhangi bir şehre geri gönderimi yapılan bilgisayarların gönderimden önce tüm test ve kontrolleri yapılmaktadır. Arıza onarım veya bilgisayar bakımı sırasında uzman teknisyenler gerekli gördükleri durumlarda orijinal Dell yedek parçalar ile değişim işlemi de uygulamaktadır. Uygulanan bu işlem ile ilgili müşteri bilgilendirilmesi ve onayı mutlaka gerçekleşirken yetkili servis bu parçalara garantiler de uygulamaktadır.

Dell servislerinin tüm ülkeyi kapsayan ağı tek tek tüm illere uzanmaktadır. Doğu ya da Batı şeklinde bölge ayırmaksızın Türkiye’nin 7 bölgesini kapsayan Dell servis bölgeleri Edirne’den Kars’a tüm illere uzanmaktadır. Servis, bu bölgelere sağladığı tüm servis ayrıcalıklarını ücretsiz olarak ulaştırmaktadır. Kapınızdan alınan ve kapınıza teslim edilen bilgisayarlarınız emin bir şekilde Dell yetkili servisine ulaştırılmaktadır. Gerekli tamir onarım ve bakım işlemlerinin ardından yine emin bir şekilde kapınıza kadar geri gönderimi sağlanmaktadır. Dell yetkili servis müşterilerini mağdur etmemek adına arıza onarım ve bakım işlemlerinin başından sonuna kadar müşterilerini yalnız bırakmamaktadır ve tüketici haklarını sonuna kadar korumaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız (3 oy, ortalama: 7,33 üzerinden 7)
Loading...

Anahtar kelimeler : dell, dell destek, dell servis bölgeleri, dell servis merkezi, dell servisi, dell yedek parça, dell yetkili servisi
Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU