MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 30
E-POSTAdestek[@]dellservisi.com.tr
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ9:00 - 18:00
ARIZA TESPİT FORMU

Dell Partner olarak Dell markasının kaliteli ve güvenilir imzası altında birleşerek tüm Türkiye’ ye hizmet vermek için birleşen iş ortakları, yapılan tüm kaliteli işlerin arkasında bulunmaktadır. Günümüzde şirketlerin başarılı olması, iş verimliliğinin artmasına, dijital kurumsal güvenliğe ve satış ve dönüşümü hızlandırmaya bağlıdır. Bu bağlamda Dell partner Dell markasının tüm ülkeye yayılan satış ve dönüşümü hızlandırma kanalıdır.  Gerçek bir iş ortaklığı, işbirlikçi insanlar, geliştirici teknoloji ve dönüştürücü fikirler ile iş yerleri büyümeye endekslenmektedir.  Dell markası ile büyüyen iş ortakları, ülkenin her köşesine ihtiyaçlara yönelik çözüm götürmektedir ve her iki taraf için de kazançlı iş ilişkileri kurmaktadır. Ayrıca satış. Sipariş ve teknik destek için veya sorulara çözüm önerileri için Dell partner desteği sunmaktadır.

Dell partner hizmetinde üç temel esas bulunmaktadır. Basitli: bu kural ile Dell başlangıçtan istikrarlı iş performansına, düzenli çalışmalara ve ödüllere kadar her adımda işlerinizi kolaylaştırmaktadır. Kullanışlılık: İşletmenize uygun ve yararlılıkta bilgi, eğitim ve destek sağlar. Değer: Müşterilerinize değer sunarken Dell partner olarak iş ortaklığınıza da değer katmaktadır. Dell partner işletmenizin verimliliğini arttırmak için; satın alma, pazarlama, eğitim ve etkinlikler, proje ve hesap yönetimi araçları gibi hızlı ve kolay çözüm olanaklarını iş ortaklarına sunmaktadır. Dell iş ortakları için farklı kolaylıklar sağlarken iş verimi ve satışı arttırmak içinde elinden gelen tüm desteği de sağlamaktadır. Bu yüzden Dell ile iş ortaklığı karşılıklı büyümeye ortam hazırlamaktadır.

Dell partner kapsamında tüketici ve küçük işletme iş ortakları için satışın ve dağıtımın nasıl yapılacağı ile ilgili destek verdiği bir program yapılmaktadır. Özellikle dağıtımcılara ve kanal ortaklarına yönelik Dell partner programı kendi içinde farklı dallara ayrılmaktadır. Genel itibariyle Dell iş ortakları için çözümcü, destekleyici ve verimlilik arttırıcı bir düzenleme yapmaktadır. Bu durumda iş ortakları gün geçtikçe büyüyen, teknolojik donanıma sahip olan ve prestiji artan Dell, kendi markasının kalite ve güvenini iş ortaklarına da yansıtmaktadır. Dell, satış hedeflerinden pazarlama planlarına kadar pek çok konuda Dell partner ile iş ortaklarına yardımcı olmaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız6 Yıldız7 Yıldız (2 oy, ortalama: 8,50 üzerinden 7)
Loading...

Anahtar kelimeler : dell, dell destek, dell partner, dell servis merkezi, dell servisi, dell yetkili servis
Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU