MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 30
E-POSTAdestek[@]dellservisi.com.tr
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ9:00 - 18:00
ARIZA TESPİT FORMU

Dell Partner Servis ; İnsanların bir elektronik cihaz veya malzeme almaya niyetlendiğinde kendilerine şu soruyu ” teknik servisi nasıl hizmet vermektedir?” soruyorlar. Artık biz bu soruyu dell partner servis ile çözmüş bulunuyoruz. Hiç kimsenin artık böyle bir soruyu kendilerine sormalarına gerek yoktur. Çünkü dell partner servis olarak biz buradayız. Amaçları doğrultunda ve kalıtımcılarına yönelik doğrusundan sapmayan tek servistir.

Dell partner servis ile insanlara daha iyi hizmet verebilmek için teknik servisimizi bir üst seviyesine daha çıkarttık. İnsanların artık teknik problemlerini bir yerlere giderek veya acaba teknik servis nerede vardır diye düşünmelerine ihtiyaç yoktur. Çünkü biz artık eve gelip problemini evde çözüme kavuşturuyoruz. Eğer evde çözülemeyecek büyüklükte bir problem varsa ürününüzü alıp onarımdan sonra tekrar evinize getirip teslim ediyoruz. Dell partner servis olarak laptop tamirinizi, notebook’uzu bakımını profesyonel bir şekilde düzeltilmesi birinci sınıf olarak gerçekleştiriyoruz. Söylenen iş günün de teslim garantilidir.

İnsanlar cihazlarının veya ürünün bozulması durumun da ne yapacağın düşünmeye başlamadan dell partner servis düşünmelerine bile fırsat bırakmadan garanti kapsamında değiştirilmesini sağlıyoruz. Ayrıca “ya garantisi bittiğinde ne yapacağım” veya “maliyeti çok fazla çıkarsa” diye bile de düşünmesinler diye müşterilerimiz için uygun fiyat da ve yüksek kalitede hizmet sunmaktayız. Her şeyi müşterilerimiz yararına olması için çabalamaktayız. Müşteri memnuniyeti dell partner servis için birinci derece önemlidir.

Dell partner servis aynı zamanda dell kullanıcılarının isteklerini karşılayabilmek için müşterilerinden gelen istek, taleplerini dikkate alınarak da yeni ürünlerin model tasarımlarında da yardımcı olmakta ve yetkililere fikir vermektedir. Sürekli kendini yenileyen ve yenileten bir servis olarak hayatına her gün yeniden doğmuş gibi hayatına ve sunacağı hizmetine başlamaktadır.

En zor koşullarda bile benim teknik servisim nerede demeye fırsat bile vermeden yanınızda olan tek servis dell partner servistir. Dell partner sevis‘i iş ve ev kullanıcıları için özel olarak her kurumu ve bireyi kendi içinde tek tek düşünen ve dikkate alan çözümler sağlar. Yöntem ve analizlerini amaçları doğrultusunda her bir alt problemi ayrı ayrı analiz eden biricik servistir. Dell partner servis sınırlarını iyi bilen bir servis imkanın sunmaktadır.

Başka bir yardıma ve teknik ihtiyaca gerek bırakmayan servis arayanlar için dell partner servis yeterlidir. Önemli olan müşterisinin ne istediğini bilen bir servis olmasıdır. Bu da artk dell partner servis ile gerçekleşmektedir. Eğer bir ürün veya cihaz almadıysanız bir daha düşünmelisiniz. Dell ve diğerleri seçeneğinden hangisini seçmeliyim diyenler için veya fikir ve yardımlarını almak için siz hala bir dell partner servise uğramadıysanız daha ne bekliyorsunuz. Dell partner servise gelin içinizde rahat etsin. Böylece geceleri rahat bir uyku uyuyabilesiniz. Güvenirlilik ve geçerliliğini kaybetmeyen tek servis dell partner servistir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU
Call Now Button