MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 30
E-POSTAdestek[@]dellservisi.com.tr
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ9:00 - 18:00
ARIZA TESPİT FORMU

Dell Notebook Tamir ihtiyaçlarında profosyonel ekibimiz ile Dell Teknik Destek’te Ayrıcalıklı Hizmet Teknolojisi ile kullanıcıların ilk tercihi olan Dell notebook tamir desteği ile de kullanıcılarının memnuniyetine önem veriyor. Dell teknolojik altyapısı ve uzman personel profili ile hızlı ve pratik destek sağlayarak kullanıcılarına bütüncül bir çözüm sağlıyor. Teknolojisi ile öncü olan marka,  teknik servisle de müşteri memnuniyetini öne çıkartıyor.

Dell’in teknik destek olarak hangi alanlarda yakından baktığımızda şu seçeneklerin öne çıktığını görüyoruz. Dell notebook tamiri işlemlerinde öne çıkan ekran sorunlar, ana kart tamiri, chipset tamiri servisi, chipset değişimi, led floresan ekran servisi tamiri, lcd led floresan ekran değişimi, tuş takımı tamiri servisi, klavye tuş takımı değişimi, klavye tuş takımı onarımı, kasa tamiri servisi onarımı, ön arka kasa tamiri, komple kasa tamiri servisi onarımı ve değişimi, pil servisi değişimi onarımı ve bakımı, batarya değişimi onarımı, şarj aleti tamiri, değişim, şarj cihazı tamiri servisi, şarj adaptörü tamiri servisi, değişimi, onarımı, adaptör tamiri servisi, değişimi ve fan arızası tamiri servisi gibi teknik konuların öne çıktığını söyleyebiliriz. Bilgisayar tamiri birçok kişinin sık sık karşı karşıya aldığı bir durumdur. Bu ihtiyaca yönelik destek sağlayan Dell, bu  hizmeti güvenilir hizmet veriyor.  Özellikle büyük şehirlerde yaşayanlariçin büyük bir sorun haline gelebilmekteyken Dell servisi ile bu hizmet kolay ve pratik bir işlem haline geliyor. Ev için ve iş için ayrı ayrı işlem menüsü olan Dell servis menüsü ile işlemleriniz en baştan doğru şekilde yönlendiriliyor.  kolay işlem basamaklarını daha da artıran Dell, müşteri teslim servisi ile zaman kaybınızı da en aza indiriyor. Size düşen görev sadece arıza kaydınız bildirmek. Gerisi Dell’inuzman ellerinde ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan çalışanlarında olacak.

Kapsamlı destek sağlayan Dell çevrim içi destek de sağlayarak kolay işlem menüsünü kullanıcılarına sunuyor. Dell notebook tamircileri kadar tamir öncesi destek personeli ile de önemli hizmete sahi olan Del, bu sayede kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Ayrıcalıklı hizmete sahip olmak ve Dell’in üstün özelliklerinden faydalanabilmek için Dell ‘i tercih edebilirsiniz.


Anahtar kelimeler : dell destek, dell laptop servis, dell laptop tamir, dell notebook servis, dell notebook tamiri, dell servisleri, delll servis
Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU