MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 30
E-POSTAdestek[@]dellservisi.com.tr
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ9:00 - 18:00
ARIZA TESPİT FORMU

Dell Notebook Soğutucu ; Dell Dizüstü bilgisayarlar kullanımı kolay, taşınabilir olmasından ve yer kaplamamasından dolayı çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Dell Dizüstü bilgisayarlar şarj edilebilir ve güç kaynağından uzakta’ da kullanılabilir. Her yere taşınabilir olmasından dolayı da oldukça yaygındır. Dell Dizüstü bilgisayarlar ile rahatlıkla işlerinizi, istediğiniz mekânlarda halletme imkânınız vardır.  Dell dizüstü bilgisayarların tasarımlarından dolayı masaüstü bilgisayara göre bileşenler, çok daha az alana sığdırılmış şekildedir. Bu durumdan dolayı olumsuz yönlerinin olması kaçınılmaz olmuştur.  Dizüstü bilgisayarlarınızın soğutma sistemi yeterli gelmiyorsa bu sorundan soğutucu sayesinde rahat bir şekilde kurtulabilirsiniz. Notebook soğutucu sayesinde çok uygun fiyata tüm bu olumsuzluklardan kurtulabilirsiniz. Jibo Bilişim Teknolojileri Dell Servis Partner merkezi olarak Notebookunuza en uygun notebook soğutucuyu dell destek hattımızı arayarak sipriş verebilir satına alabilirsiniz, ücretsiz kargo imkanı ile en hızlı şekilde tarafınıza gönderimi sağlanacaktır.

Dizüstü bilgisayarların bileşenlerinin küçük bir alana sıkıştırılması sonucu RAM, sabit disk, işlemci gibi bileşenler çalıştıkça ısınır. Bir başka nedeni de Notebook bilgisayar işlemcisinin aşırı yüklenmesidir. Her ne kadar ısınmasının zararı yok gibi dursa da ısınması sonucu bilgisayarın sıcaklıktan dolayı dizüstüne alınmasını zorlaştırır. Isınmanın bilgisayara da zamanla parçaların ömrünün kısalması, malzemenin esnemesi ve işlemcinin işlevini kaybetmesi gibi olumsuzluklara da neden olabilir.

Bilgisayara takımı çok rahat olan soğutucu ile, özellikle yaz aylarında notebook soğutucu ile bilgisayarınızı korumak daha kolaylaşır ve zahmetsiz bir şekilde uzun yıllar dizüstü bilgisayarınızı kullanabilirsiniz.

Soğutucu alırken doğru ve kaliteli ürün alımına dikkat etmek gerekmektedir. Notebook soğutucu alırken bilgisayara göre performans farkı olabileceğini göz önünde bulundurmak önemlidir. Dizüstü bilgisayarınızın altındaki delik ve ısınan bölgenin notebook soğutucu fanıyla uyumlu olması gerekir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU
Call Now Button