MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 30
E-POSTAdestek[@]dellservisi.com.tr
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ9:00 - 18:00
ARIZA TESPİT FORMU

Dell Notebook ServisiDell notebook servisi Jibo Bilişim Teknolojileri Dell Partner olup 10 yılı aşkın süredir her türlü sorunlarda notebook tamiri ve onarımı için gerekli tüm teknik alt yapı ve deneyimli uzman personel ile siz değerli müşterilerine hizmetler sunmaktadır. Sahip olduğu genç ve dinamik enerjisi ile sizlerin sahip olduğu ürünlerin güncel bilişim teknolojisi ile buluşmasını sağlayan Dell Notebook Servisi, aynı zamanda teknoloji çok yakından takip etmektedir.

Dell Notebook Servisinde her türlü Dell marka notebook ürünleriniz için Bilgisayar teknik servis hizmeti sunulmaktadır. Notebook tamir servisi ve tüm işletim sistemi kurulumu hizmeti veren firmamızda network ağ kurulumu ve lisans yazılım desteği gibi hizmetleri alabilirsiniz. Ayrıca anti virüs satış ve destek hizmetleri ile notebook ürünleriniz için güvenli bir işletim sistemi sağlayan Dell Notebook Servisi ısınma kaynaklı sorunlar için tüm fan bakım işlerinizi de garanti kapsamında gerçekleştirmektedir. Hardisklerinizin olası hasar görmesi durumunda Hard Disk veri kurtarma hizmeti ile en değerli bilgileriniz sizler için kurtarılmaktadır.

Dell Notebook Servisi; dell adaptör, dell adaptör girişi, dell dc jack ve dell drdrw gibi yedek parça ürünlerini sizlere orijinal şekilde sunmakta ve tamir onarım işlemlerinde ürünleriniz için kullanmaktadır. Ayrıca dell pil, dell power jack, dell şarj aleti veya dell tuş takımı gibi yedek parçaları da garanti kapsamında ve orijinal ürünler değiştirilerek cihazlarınızın bakım tamir ve onarım işlemlerinde uygulanmaktadır. Dell Notebook servisi hizmetleri kapsamında dilediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz. İletişim aşamasında cihazlarınız hakkında ister telefonda bilgi sunabilir isterseniz bize cihazınızı getirerek kontrol etmemizi sağlayabilirsiniz. Kontrol yayıldıktan sonra cihazlarınız ile alakalı problemler sizlere detaylı olarak bildirilmektedir. Ürünlerin onarımı ve tamiri aşamasında sizlere sorunları, kullanılan tüm yedek parça ürünlerini detaylı olarak anlatacak olan uzman ekiplerimiz direktifleriniz doğrultusunda sizlere tamir aşamaları bildirilmektedir.

Sadece tamir ve bakım onarım değil program ve işletim sisteminin yüklenmesi aşamasında anti virüs programı ve yazılımların eklenmesine kadar Dell Notebook Servisi ile dilediğiniz çözüme kavuşabilir cihazlarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU
Call Now Button