MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 30
E-POSTAdestek[@]dellservisi.com.tr
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ9:00 - 18:00
ARIZA TESPİT FORMU

Dell Notebook Servis Hızla gelişen teknoloji dünyası beraberinde birtakım sorunları da doğuruyor. Ürünleri ile hayatımıza giren teknoloji bu ürünlerin teknik desteğe ihtiyaç duyduğunda büyük bir sorun haline gelebiliyor. Uzman personeli ve teknolojik alt yapısı ile Dell notebook servis kullanıcıların doğru tercihi olarak öne çıkıyor. Laptop teknolojisi ile kullanıcıların ilk tercihi olan Dell, teknik servis alanında da müşterilerine hızlı ve güvenilir çözümler sunuyor.

Çok sayıda seçenek sunan Dell notebook servisi birçok seçenek ile hizmet sağlıyor. Klavye tuş takımı değişimi, klavye tuş takımı onarımı, kasa tamiri servisi onarımı, ön arka kasa tamiri,ana kart tamiri, chipset tamiri servisi, servisi, şarj adaptörü tamiri servisi, değişimi, onarımı, adaptör tamiri servisi, tuş takımı tamiri servisi,komple kasa tamiri servisi onarımı ve değişimi,chipset değişimi, led floresan ekran servisi tamiri, lcdled floresan ekran değişimi,  pil servisi değişimi onarımı ve bakımı, batarya değişimi onarımı, şarj aleti tamiri, değişim, kamera tamiri servisi, şarj cihazı tamiri değişimi ve fan arızası tamiri servisi ile kullanıcıların sıkça karşılaşabildikleri sorunlara çözüm sağlayan Dell, kullanıcıların teknik servis alanında da ilk tercihi olmaya devam ediyor. Bütün bu işlemleri daha pratik bir şekilde sağlamayı amaçlayan Dell, çevrimiçi destek merkezi ile hızlı ve pratik bir çözüm merkezi haline geliyor. Ev için çözümler sunan ayrı başlık açan Dell, bu başlık altında Dizüstü bilgisayar ve Ultrabooks, Masaüstü Bilgisayar ve Yazıcılar ve Dokunmatik Sistemler başlıkların açarak detaylandırarak pratik çözüm sunuyor. İş için çözümler olarak ayrı başlık açan Dell bu başlık altında da Dizüstü bilgisayar, Masaüstü Bilgisayar, Monitörler ve Sunucular başlıkları açarak ofis ortamı için detayı çözümler sağlıyor. Böylece karmaşık ve anlaşılmaz gibi duran teknik servis işlemlerini kolay ve pratik bir çözüm desteği haline getirerek kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor.

Yurdun her noktasına yayılan Dell notebook servisleri ile de bu hizmetini tüm müşterilerine sağlayan Dell, böylece kapsamlı bir çözüm merkezi durumuna geliyor. Ayrıcalıklı hizmeti ile kullanıcılarınhayatını kolaylaştıran Dell, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetiyle destek sağlıyor.


Anahtar kelimeler : dell, dell destek, dell laptop servis, dell laptop servisi, dell notebook servis, dell notebook servisleri, dell servis, dell teknik servis
Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU