MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 30
E-POSTAdestek[@]dellservisi.com.tr
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ9:00 - 18:00
ARIZA TESPİT FORMU

Dell Notebook Kılıfı ; Muhtemelen hayatımıza teknoloji artık yer ettiği bir dönemde yaşamaktayız ve her insanda, telefon, tablet, notebook ve laptop vardır. Çünkü günümüzün, işimizin, hatta keyfimizin tek yeri yavaş yavaş internet olurken bu elektronik eşyaları da kullanmamak mümkün değil elbette. Biliyorsunuz ki notebook tabletten biraz büyük, veya laptoptan boyut olarak biraz küçüktür.

Çoğu insan büyük kişisel bilgisayarları kullanmak yerine kitap boyundaki bu elektronik eşyayı tercih etmektedir. Peki, notebook adındaki bu elektronik eşya elbette ki bir yerlerden bir yere taşınırken, başına her türlü şey gelebilir, suya düşebilir veya yere düşebilir ve bizler bunu korumak için mutlaka notebook kılıfı kullanmaktan vazgeçmiyoruz. Bu kılıflar, tozdan, sudan düşmekten oluşabilecek hasarlardan dolayı tasarlanmış müthiş bir araç veya gereçtir.

           Notebook kılıfı hem koruyuculuğuyla, hem de görselliğiyle, notebooklara yeni bir hava katmaktadır. Sizlere tavsiyem su geçirmeyenleridir. Herhangi ummadığınız bir anda üzerine su dökülebilir ve hatta hızlı bir şekilde içerisine girebilir ve buda sizin notebookunuza zarar verebilir öyle değil mi?

 

Birde notebook kılıfı için deri olmasını tercih edebilirsiniz. Bazı insanlar korumak amaçlı kullansa da bu kılıfları, siz hem korumak için hem de moda olduğu ve tarz yaratacağı için kullanmaktan çekinmeyin. Günümüzde her şey modayken sizler bundan neden geri kalıyorsunuz öyle değil mi. Müthiş renklerde ve resimlerde, modellerde hem havanıza hava katın hem de en özel eşyanızı koruyun. Notebook kılıfları genellikle telefon kılıfları gibi üzerine takılabilen ve açılabilen şekillerde olup, her daim her türlü kazadan koruyabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU
Call Now Button