MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 30
E-POSTAdestek[@]dellservisi.com.tr
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ9:00 - 18:00
ARIZA TESPİT FORMU

Dell Notebook Kilidi ; Günümüzde artık nerdeyse herkesin kullandığı bir ürün olan dizüstü bilgisayarların güvenliği nasıl sağlanacak, çalınmaya karşı nasıl bir önlem alınmalı diye sorduğunuzda cevabı notebook kilidi olacaktır.

Notebook Kilidi nedir? Diğer adıyla Kensington kilidi Amerikalı Kensington tarafından bulunmuş onun adıyla anılan bir kilit sistemidir. Notebooklarda ve pek çok elektronik eşyada hazır bulunan ve notebook kilidini alana kadar ne işe yaradığını bilmediğimiz bu yuvalara bağlanan aparatlardır. Bu kilitler bir kablo ile anahtar ya da şifreli bir panoya bağlıdır. Kilidin ve anahtarın bağlı bulunduğu kablo çelikten olduğu için kesilmesi ve notebookunuzun çalınması imkânsızdır. Çember şeklinde olan bu kabloyu herhangi bir yere sabitlediğinizde örneğin kalorifer peteğine notebookunuzu hırsızlığa karşı güvene almış oluyorsunuz.

Notebook Kilidinin takılı olması bilgisayarınızı kullanmanıza engel olmadığı için siz işyerinizde ya da evinizde notebookunuzu güvene almış bir şekilde çalışmaya devam edebilirsiniz. Notebook kilidi uygun fiyatının tersine tam koruma sağlar. Şifrenizi istediğiniz zamanlarda değiştirebilirsiniz. Notebook kilidi artık sırf dizüstü bilgisayarlarda değil kıymetli olan elektronik eşyalarda da hırsızlığa karşı önemli bir korunma yöntemi olarak kullanılmaktadır.

            Notebook Kilidi yeterince güvenli mi? Bağlı bulunduğu kablo kesilmeye dayanıklı çelikten imal edilmiştir ve dizüstü bilgisayara takılan kilit kırılmadan çıkarılamayacağı için hırsızlık girişimleri boşa çıkacak ve notebookunuz ve o çok para ödeyerek aldığınız elektronik eşyalarınız güven altında olacaktır. Notebook Kilidi kullanımı kolay olduğu için zamanınızı da almayacaktır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU
Call Now Button