MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 30
E-POSTAdestek[@]dellservisi.com.tr
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ9:00 - 18:00
ARIZA TESPİT FORMU

Dell Notebook Kapak ; Dell Notebook’un kasası tabir edilen ve notebooku her türlü dıştan gelecek tehlikelere karşı koruyan kısmı notebook kapaktır. Notebook kapak deyip geçmemek gerek. Kapak kırılması veya deforme olması dell notebook kullanma imkanızı sağlıksız koşullarda arıza yapmaya müsait hale getirecektir, Ekran, birçok etken kapağa bağlı olarak çalışmaktadır. Bu da notebook kapağının ne kadar önemli bir parça olduğunu göstermektedir.

 

Dell Notebookunuz dış etkenlere karşı yıprandı mı, kapağımı kırıldı ya da çatlaklık mı oldu? Hiç sorun değil, Jibo Bilişim Teknolojileri Dell Servis Partner istanbul merkezimizden deneyimli uzman ekibimizle en kısa sürede onarımınız yapılarak bu sorununuzu çözüyoruz. Dell Notebookunuz ilk günkü gibi olur.

 

Dell Notebooklar genelde düşme, çarpma ve kaza gibi durumlardan dolayı fiziksel olarak darbelerden dolayı notebookun kasasında, ekranında kapağında, menteşesinde kırılma ve çatlamalara neden olur. Jibo Bilişim Teknolojileri Dell Servis Partner olan firmamız tüm sorunlarınıza kesin ve hızlı çözüm sunar. Günlük değil geleceğe yönelik çözümler sunmak ilkesine sahip olan firmamız Dell Notebook onarımı konusunda uzman ve deneyimli ekibiyle hizmetinizdedir. Dell Notebooklarınızı uzman ve yetkili dell partner serviste bulunan deneyimli ellere bırakmanız cihazınızın ömrünü uzatacaktır. Kırılmış olan dell notebook kasalarının arka ve ön kapak tamiri bizim işimizdir, nootebook kapak değişimini itina ile dell servis merkezimizde yapıyoruz.

 

Dell Notebook kapak değişimi deyip işinin ehli olmayan firmalara notebook cihazınızı teslim etmemek gerekir. Kapak arızaları için tecrübeli ve yetkili dell servis veya dell partner firmaları tercih ediniz. Yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile sadece dell notebook tamir ve onarımı olan işimizi en iyi şekilde yaparak, talep ve isteklerinizi çözümsüz bırakmıyoruz. Dell servis olarak (0212) 222 88 90 dell destek numaramızdan bizlere ulaşın bize notebook kapaklarınızın her türlü sorunlarını uygun fiyat politikamızla, kaliteli güvenilir işçiliğimizle en kısa sürede onarımını yaparak teslim edelim. Sizde uzun süre dell notebookunuzu kullanmanın keyfini yaşayın. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı olarak tüm işlerimiz Dell partner servis olarak garantimiz altındadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU
Call Now Button