MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 30
E-POSTAdestek[@]dellservisi.com.tr
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ9:00 - 18:00
ARIZA TESPİT FORMU

Dell Notebook Çanta ; Notebook çanta cihazımı dış etkenlere karşı korumak için tasarlanmıştır. Öncelikli görevi makineyi korumaktır. Günümüzde bu makineleri korumak için kullandığımız bu çantaları dışarıdan şık görünmesine bir hayli önem veriyoruz ve çeşitli tipte, görünümde çantalar içine koyuyoruz. Bu çantalar estetik haricinde, fonksiyonel faydalar da sağlayarak kitap, defter, dosya, güç cihazları, harddisk, kalem gibi diğer taşınır eşyalarımızı daha kolay taşımamızı da sağlıyor.

 

Notebook çanta seçerken dikkat edilmesi gereken özellikler bulunmaktadır. Bu çantaları seçerken nerede ve nasıl kullandığımız, hava koşulları ve çalışıyor olacağımız yer önemlidir. Kullanışsız kötü bir Notebook çantası sırt, boyun, omuz ve kol ağrılarına neden olabilir. İyi bir çanta hem sağlık hem de görüntü değerlidir. Genel olarak 3 tip Notebook çanta bulunmaktadır. Bunlar; sırt çantası, evrak çantası, ince portfolyo çantası olarak sınıflandırılır.

 

Sırt çantaları; genellikle öğrenciler, gezginlerin tercih ettiği çantalardır. Bu çantalar, ergonomik tasarımı sayesinde sırt ve boyun bölgesinde oluşacak ağrıları en aza indirmeye çalışmaktadır. Fazla cep bulundurması da farklı şeyler koyulmasını sağlamaktadır. Bu çantalarda notebook özel bir bölmeye konularak dışarıdan gelen darbelere karşı korumalıdır. Güvenlik önlemleri bulunmaktadır.

 

Evrak çantası tipi laptop çantaları ise sırt çantalarına göre daha görseldir. Genelde iş çantası olarak da düşünülmektedir. Bu çantalar deriden de tasarlana bilmektedir. Hem elde hem de omuzda taşıma özelliği mevcuttur. Partfolyo tipi notebook çantalar ince ve şık tasarıma sahip çantalardır. Her boy notebooklar için ayrı ayrı tasarlanır ve birçok renk çeşidine sahiptirler. Güvenlik diğer çantalardaki kadar fazla değildir ancak dış darbelere karşı güvenliği mevcuttur. Bu tip çantalar daha uygun fiyatta olup birden fazla alına bilir. Daha sık değiştirilebilirler.

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU
Call Now Button