MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 30
E-POSTAdestek[@]dellservisi.com.tr
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ9:00 - 18:00
ARIZA TESPİT FORMU

Dell Laptop Tamiri ; Dell laptopunuz ister garanti süresi içinde isterse garanti süresi bittikten sonra arıza yapmış olsun Dell resmi sitesinde bulunan telefon hattını aramanız halinde laptopunuzu evinizde tamir eden bir markadır. Dell laptop tamiri için laptopunuzu bir servise götürmenize gerek yoktur. Diğer markaların sahip olmadığı bir anlayış ve sistemle Dell teknik servis hattını aradığınız zaman telefonda karşınıza çıkacak kişi sizinle nazik bir şekilde konuşarak sorunun ne olduğunu belirlemeye çalışacaktır. Laptopunuz da değişmesi gereken bir parça var ise ücretsiz olarak değiştirilecektir.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun dell laptop tamiri sizin için sorun olmayacak günlerce beklemeyecek, laptopunuzdan ayrı kalmak işlerinizin gecikmesi gibi sorunlar yaşamayacaksınız. Telefonunuz üzerine arızası tespit edilmiş olan laptopunuzu tamir etmek üzere teknik servis elemanı işyerinize ya da evinize laptopunuz neredeyse oraya gelerek yanında getirdiği yedek parçalar ile laptopunuzu çok kısa bir sürede tamir ederek hizmetinize sunacaktır.

            Dell laptop tamiri için verilen ücretsiz hattı aradığınızda karşınıza çıkacak servis elemanının ilgisi ve kibarlığı sizi şaşırtacak sorun çözmeye odaklı bu insanlar günümüzde neredeyse eliniz ayağınız kadar ihtiyaç duyduğunuz laptopunuzun tamirini en kısa sürede tamamlayacaktır. Üstelik garanti süresinin dolmuş olması ya da arızanın kullanıcı hatası olmuş olması önemli değildir yine de servis ayağınıza kadar gelecek ve laptopunuz tamir edilerek size teslim edilecektir. Dell laptop tamiri için evinize gelecek olan servis elemanı size laptopunuzdaki arızanın ne olduğunu belirttikten sonra sizin onayınız halinde tamiri yapacak aksi takdirde hiç bir servi ücreti istemeden gidecektir.

Dell laptopunuzu sadece bir telefonla evinizde yetkili servisine tamir ettirmenin en önemli avantajı takılacak yedek parçanın da orijinal olması nedeniyle laptopunuzun aynı hatayı tekrar vermesi engellenmiş olacak ve laptopunuzun ilk aldığınız günde olduğu gibi verimli çalışmasını sağlayacaktır. Dell laptop tamiri gözünüzün önünde yapılacağı için tamirin kesin şekilde yapıldığından emin olacaksınız ve kısa bir süre sonra laptop tekrar aynı arızayı vermeyecektir. Dell sadece ürün satmayan verdiği eşsiz servisle müşteri memnuniyetini hedef alan bir marka olarak laptonuzu en kısa sürede tamir ederek sizi memnun edecektir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU
Call Now Button