MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 30
E-POSTAdestek[@]dellservisi.com.tr
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ9:00 - 18:00
ARIZA TESPİT FORMU

Dell Laptop Servis kullanıcıları; Dell İle Sorunlarınıza çözüm bulun Teknoloji alanında kullanıcıların tercihi olan Dell, aynı ilgiyi teknik destek alanında da görerek ayrıcalıklı hizmet sunuyor. Teknik desteği ile sorunlara çözüm üreten Dell, ek hizmetleri ile de hayatı kolaylaştırıcı seçenekler sunuyor. Dell laptop servis ayrıcalıklarına yakından baktığımızda şu özellikleri öne çıkartabiliriz.

Teknik destek ayrıcalıkları yanında ek özellikleri ile de kullanıcılarına pratik seçenekler sunan Dell, müşteri teslim seçeneği ile ulaşım sorununu ortadan kaldırıyor. Büyükşehirlerin yoğun ve hızlı yaşamına ayak uyduran Dell, kullanıcılarının zaman kaybını en aza indiriyor. Aynı şekilde taşrada yaşayan kullanıcılarının da ulaşım problemini göz önünde bulundurarak yurt genelinde ayrıcalıklı hizmet sunuyor. Dell laptop servisi ile kullanıcıların sahip olduğu diğer seçenekleri de mercek altına aldığımızda,  batarya onarımı, şarj aleti tamiri, değişim, şarj cihazı tamiri , şarj adaptörü tamiri servisi, değişimi, onarımı, adaptör tamiri servisi, değişimi ve fan arızası tamiri servisi, ana kart tamiri,  lcd led floresan ekran değişimi, tuş takımı tamiri, klavye tuş takımı değişimi, klavye tuş takımı onarımı, chipset tamiri, chipset değişimi, led floresan ekran servisi tamiri, kasa tamiri servisi onarımı, ön arka kasa tamiri, komple kasa tamiri servisi onarımı ve değişimi, pil servisi değişimi onarımı ve bakımı gibi seçenekler sunarak kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor.  kullanıcılara bir telefon kadar yakın olan Dell, çevrim içi olarak da destek sağlıyor. Hizmetlerini ev ve iş olarak iki ayrı başlık halinde ele alan Dell, ev için Dizüstü Bilgisayar ve Ultrabooks, Masaüstü Bilgisayar ve Yazıcılar ve Dokunmatik Sistemler olarak ele almış. İş için de hizmetlerini başlık altında ele alan Dell, Dizüstü bilgisayar, Masaüstü Bilgisayar, Monitörler ve Sunucular şeklinde ele alarak kullanıcılara kolay işlem sağlıyor.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile pratik çözümler üreten Dell laptop servisleri kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Profesyonel ekibi ile uzman desteği sağlayan Dell, telefon ve çevrim içi destek gibi çözümlerle de müşterilerine çoklu destek sağlıyor. Teknolojiyle müşterilerine özel seçenekler sunan Dell, teknik servisiyle de özel seçenekler sunuyor.


Anahtar kelimeler : dell alptop servis, dell destek, dell laptop servisi, dell müşteri hizmetleri, dell notebook servisi, dell servis
Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU