MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 30
E-POSTAdestek[@]dellservisi.com.tr
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ9:00 - 18:00
ARIZA TESPİT FORMU

Dell Docking Station ; Eğer Dell notebook bilgisayara bağlı her kablonun bir yerden çıktığından şikâyetçi iseniz ve dell notebook masaüstü bilgisayarın kendisini kabloların içerisinde arıyorsanız ve bilgisayarda vakit geçirmekten çok kablo karmaşasını çözmeye çalışıyorsanız, kablolar elinize ayağınıza dolaşıyor ise size uygun bir önerimiz var. Dell Docking Station sizlerin sıkıntısına çare olacak muhteşem bir çözümdür. Artık kablo karmaşasından kurtulacak sadece Dell Notebook bilgisayarda vakit geçirmenin zevkine varacaksınız.

 

Dell Notebook Bilgisayarınızın önünü açın ve sizde dell docking station ile alanınızı genişletin. Kablolar artık ayağınıza dolaşmasın. Harici cihazlarınızı dell notebook bilgisayarınıza bağlamak için mükemmel bir alettir dell docking station. Sizde uygun fiyatlar ile sahip olacağınız bu teknoloji harikasını cihazı kullanma fırsatını kaçırmayın. Ekstra usb port girişleri ile hem kablo karışıklığından kurtulun hem de cihazınıza daha fazla aygıt bağlama şansına sahip olun.

 

Bu hizmeti Jibo Bilişim Teknolojileri Dell Servis Partner merkezimizden başka bir yerde bu fiyata bulamazsınız. Sizde dell destek hattımız olan (0212) 222 88 90 numaramızı arayarak hemen sipariş verin ve bu teknoloji harikası bu ürüne çok cazip fiyatlar ile sahip olun ve bu ayrıcalığı hemen yaşamaya başlayın. Artık dell notebook bilgisayarınız sadece sizin olsun ve kabloları ayıklamak yerine dell laptop bilgisayarınızda rahat rahat internetde sörf yapın.

 

Kaliteli ve kullanışlı docking stationa bir tık ile ulaşabilirsiniz. Bilgisayarınız için kullanabileceğiniz bu ürünün tablet ve telefon için modelleri de mevcuttur. Sizde bilgisayarınıza rahat bir nefes aldırmak ve bilgisayarınıza daha fazla aygıt bağlamak için mutlaka satın alın. Hayatınızı kolaylaştıracak bu ürüne hemen sahip olun. Sizde docking station kullanarak kendinize yer açın.

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU
Call Now Button