MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 30
E-POSTAdestek[@]dellservisi.com.tr
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ9:00 - 18:00
ARIZA TESPİT FORMU

Dell Dizüstü Bilgisayar Onarımı ;Her geçen gün teknolojinin gelişmesiyle bilgisayarlara duyulan ihtiyaç daha da artıyor, hele her gittiğimiz yere götürdüğümüz işimizi anında hallettiğimiz dizüstü bilgisayarlarımız teknolojik aletler arasında işlerimizi görmemizi sağlayan en büyük destekçimiz. Ancak ufak bir arızaları olsa işlerimiz aksıyor ve gerçekten onları eski haline getirebilecek kişiler, firmalar bulmak piyasada verilen hizmetten dolayı git gide daha da zorlaşıyor.

Ancak artık bunun için endişelenmenize gerek yok. Çünkü Dell Dizüstü servis olarak dizüstü teknik servisi hizmetini sizlere sunuyoruz. Dell Dizüstü servisleri dilediğiniz yüksek kaliteli, hızlı çözümleri sizlere taşıyor. Sizlerden aldığımız emaneti beklentilerinizi boşa çıkarmamak adına olabildiğince hızlı şekilde onarıyoruz.

Uzman kadromuzla, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden Dell Dizüstü servisleri olarak sizlere hizmet için varız. Sizin memnuniyetiniz bizim mutluluğumuz, sizlere sunduğumuz teknik servis hizmeti ile sizin memnuniyetiniz için çalışıyoruz.

 

 

 


Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU