MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 30
E-POSTAdestek[@]dellservisi.com.tr
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ9:00 - 18:00
ARIZA TESPİT FORMU

Dell Destek Hizmetleri ; Türkiye’nin her yerinde, bir telefonla erişim, adreste onarım olanağı ile yerinde destek imkânı sağlayan Dell servisi. 0216 570 87 54 veya 0811 288 00 01( İngilizce mesajı duyduğunuzda 8885785446 tuşlamanız gerekmektedir.) telefon numaralarından Dell destek hizmeti almak ve en kısa sürede çözüme ulaşmak çok kolay! Yapılan telefon görüşmesinde, sorun belirlenir ve ertesi gün destek ekibi ayağınıza kadar gelerek, gereken işlemi yapar. Bilgisayardaki sorunu halledip bunun karşılığında hiçbir ücret talep etmez. İnanması zor olsa da, oturduğunuz yerden, sadece telefon görüşmesi yaparak, bilgisayarınızdaki sorunu çözmek Dell destek hizmetleri ile olası bir durum artık.

Bekleme yok, çözüm kapınıza kadar geliyor. Birçok sorunda gelmeye gerek kalmadan telefon görüşmesiyle, çözümlenebilir. Dell destek hizmetleri kurumsal ürünleri kapsar. Ürünün hizmet kapsamını, Dell destek hattından öğrenebilirsiniz. Kullanıcının değişim yapabileceği parçaların arızası telefon görüşmesinde, kesinleşir ise görevli ekipten biri gelmez. Onun yerine kargoyu adresinize yönlendirip, ürünü teslim alıp çözüm sürecinden sonra tekrar adrese teslimat yaparlar. Ürünün garantisi bitmemiş ise, garanti kapsamında yapılan bu hizmet karşılığında, kargo dahil hiçbir ücret talep etmez.

Değişimi yapılacak parça Türkiye stoklarında yok ise ürün sipariş edilir ve temin edilir edilmez, teknisyen adrese gelerek sorunu çözüme ulaştırır. Sorunun kaynağına göre çözüm üreten Dell destek servisi gelir ve hizmette başarı sağlar. Ürünün alımından sonra, üretilen cihazın ya da ürünün arkasında durmak yani müşteri memnuniyeti, destek servisi ile mümkün olur.

Birçok firma hedef kitlesine sadece satış değil satış sonrası hizmet sözü ve çözümü de vaat ediyor. Hemen hemen tüm firmalar bu tarz servis hizmeti sunmaktadır. Önemli olan bu hizmetin çözüme yönelik kısa sürede yanıt bulması ve garanti kapsamının yelpazesinin geniş olmasıdır.

Kullanıcı şikâyetlerini değerlendirip, bekletmeden sorunu hızlı bir şekilde çözen ve bu hizmet karşılığında para talebi yapmayan servislerden, Dell destek hizmetleri ile soruna son vermek çok basit. Bunun için telefonunuzu elinize alıp, gerekli talimatları uygulayıp, servis hizmet görevlisine sorunu anlatmak, problemin kaynağını belirledikten sonra, çözüm için gerekli desteği anında almak ya da evinize kadar hizmet imkânından yararlanmak, yapmanız gereken şey bu kadar.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU
Call Now Button