MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 30
E-POSTAdestek[@]dellservisi.com.tr
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ9:00 - 18:00
ARIZA TESPİT FORMU

Dell Bilgisayar Tamiri ; Dell servisleri gelişmiş servis sistemi sayesinde ülkenin dört bir yanına servis hizmeti götürmektedir.  Oldukça hassas tamir ve onarım gerektiren bilgisayarlarınızı alanında uzman teknik elemanları sayesinde hızlı bir şekilde çözmektedir.  Dell destek hattı sayesinde pek çok probleminizi servis çalışmasına gerek kalmadan telefon yardımıyla çözmektedir.  Dell bilgisayarlarınız garanti dışında veya garanti süresi geçtiği durumlarda Dell servisleri tarafından kaliteli bir şekilde tamir edilmektedir.

Telefon ile destek hattı sayesinde ülkenin her yerine sonraki is günü  hizmet götürebilen servis, yaptığı çalışmaları adım adım müşterilerine bildirmektedir.  Müşterilerinin onayı olmadan Dell Bilgisayar tamiri gerçekleştirmemektedir. İlk etapta ücretsiz arıza tespiti yapan servis yapılacak işlemleri müşteri onayına sunar ve bu onaydan sonra işleme başlamaktadır.  Aynı şekilde yedek parça değişimi için de yine fiyat ve işlem için müşteri onayı almaktadır.  Cihaza yeni takılan yedek parçalar tamamen orijinaldir ve 3 ay süreyle garantisi mevcuttur. Sipariş ile istenen yedek parçalarda ise istendiği taktirde servis elemanları parçayı monte etmektedir.

Dell servisler kalite ve titizlik ile yürüttükleri çalışmaları, servis hizmeti sonrasında belgelemektedir.  Servis esnasında uygulanan tüm çalışma detaylarını servis formunda gösteren servis ekibi bu çalışmaları rapor halinde müşteriye sunmaktadır. Bu çalışmaları gayet uygun fiyatlar ile müşterilerine sunan Dell servis, müşterilerinin mağduriyetini her konuda önlemektedir. Servis bu çalışmaların dönüşünü her geçen gün artan müşteri sayısı ile almaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU
Call Now Button