MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 30
E-POSTAdestek[@]dellservisi.com.tr
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ9:00 - 18:00
ARIZA TESPİT FORMU

Dell Bilgisayar Servisi ; Bugün bilgisayarımız bozulduğunda tanıdık tamirci olmadığında yabancıya götürürüz. Ama götürdüğümüz gibi alamayız çünkü tanımadığımız insanlar bilgisayarımızı onarmak yerine parçalarını çalıyorlar. Onun için bu zamanda ya çevren çok olacak ya da şansın çok olacak ki zarara uğramayasın. Tabii her tamirci de öyle değildir, tabii bulabilirseniz. Bilgisayarlar da her geçen gün virüsler çoğaldığı için hemen her ay bozuluyor her ne kadar dikkatli olsak da her ne kadar virüs programlarını kullansak da yine de sorunlardan kurtulamayız. Eğer yakınınızda dell bilgisayar servisi varsa hemen oraya gitmenizi şiddetle öneriyorum.

Ama dell bilgisayar sevisi böyle değildir. Her şeyden önce güvenilirdir. Bilgisayarınızı nasıl getirdiyseniz daha iyi bir şekilde alırsınız. Bilgisayarınızı teslim ettiğinizde hiç düşünmeden vereceksiniz çünkü dell bilgisayar servisi hem güvenilir hem de hızlıdır. Acil onarım ihtiyaçlarınız için size hem ekonomik hem de hızlı servis hizmeti veriyorlar. Bozulan notebook olsun masaüstü olsun laptop olsun her türlü bilgisayarınızı zaman sorunu yaşanmadan müşterilerine hızlı çözümler durmadan üretiyorlar. Eğer acil bir durumunuz varsa hemencecik arıza tespiti yapılıyor ve siz daha kahvenizi içerken sizin ihtiyaçlarınız karşılanıyor. Sizinle ilgilenen yetkili ile daha sohbet ederken bilgisayar uzmanları size teslim tarihini bile belli edip sizi yoldu ediyor. Teslim tarihi geldiğinde özel olarak size ulaşılır ve sizden gelmeniz istenmektedir.

            Dell bilgisayar servisi yaptığı işlerden hiçbir zaman şikâyet almadı aksine hep güveninden bahsedilir ve her zaman övülür. Onun için her zaman Dell’i şiddetle öneriyorum. Yani onların güler yüzlü olmaları işlerinin hızlı ve emin bir şekilde yapması size verdikleri hizmet göz önüne alırsak Türkiye’nin en önce gelen bilgisayar markasıdır diyebiliriz. Dell, Teksas merkezli olup dünyanın en büyük üçüncü kişisel bilgisayar üreticisidir. 1984 Yılından beri hizmet veren Dell ve Dell bilgisayar servisi biz ve bizler için çok umut verici bir varoluştur. Belki de Dell’in kuruluş amacı insanlara daha güvenli olanak sağlamak ve insanlara daha iyi hizmet vermektir. Çünkü bugün onlar yaptıklarına baktığımızda başka hiçbir bilgisayar firması yapmıyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU
Call Now Button