MÜŞTERİ HİZMETLERİ(0212) 220 44 30
E-POSTAdestek[@]dellservisi.com.tr
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ9:00 - 18:00
ARIZA TESPİT FORMU

Hepsi Bir Arada Onarım

Bilgisayar onarım konusunda siz değerli müşterilerine taleplerine ve isteklerine her zaman kulak vererek daha da kaliteli All İn One Pc onarım hizmetleri vermek adına elimizden geleni yapmaktayız. Hepsi bir arada onarım hizmetimiz ile sizlere daha hızlı ve güvenilir hizmetin keyfini yaşamak kalıyor.

Onarım işleri bazen sanıldığı kadar kolay olmayabiliyor bu yüzden bizlerde planlı ve disiplinli çalışarak All İn One Pc onarım konusunda sürekli kendimizi geliştirmek ve daha iyi şekillerde hizmetlerimizi hızlandırmak için uğraşıyoruz.

Bilgisayar donanım ve onarım bilişim teknoloji sektöründe uzman çalışma arkadaşlarımızla sizlere en iyi PC onarım hizmetini vermekteyiz. Güvenle onarım işlerinizi bize getirebilir ve sorunlarınız için çözüm isteyebilirsiniz. Hepsi bir arada bilgisayar onarım konusunda birçok hizmetimiz olduğu gibi bunları kısaca sıralamak gerekirse şu şekilde bahsedebiliriz.

Notebook tamiri, anakart tamiri, monitör tamiri, yazıcı tamiri, veri kurtarma, yedek parça vs. gibi ve daha birçok şekilde sizlere hizmet vermekteyiz deneyimli ve uzman çalışanlarımız ile kaliteli teknik servisi hizmeti alabilirsiniz. All İn One Pc onarım ile ilgili bütün sorunlarınıza çözüm olacak sizlere en uygun şartlarda en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunacak ve onarım işlerinizi en kısa sürede bitirip teslim edeceğimizden emin olabilirsiniz. Hedefimiz her zaman için siz değerli müşterilerimize sektörümüz ile ilgili bütün sorunlarınızda sizlere en iyi şekilde fayda sağlayabilmektir.

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...

Yedek Parça Sipariş vermek için tıklayınız... NOTEBOOK ARIZA TESPİT KAYIT FORMU
Call Now Button